خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » جنجال عکس و فیلم پادشاه آبادان با دختران و زنان عرب + عکس
جنجال عکس و فیلم پادشاه آبادان با دختران و زنان عرب + عکس

جنجال عکس و فیلم پادشاه آبادان با دختران و زنان عرب + عکس

جنجال عکس و فیلم پادشاه آبادان با دختران و زنان عرب انتشار عکس و فیلم های مبتذل مرد ایرانی معروف به پادشاه آبادان با دختران و زنان عرب

مرد ایرانی ثروتمند که با دختران و زنان عرب در خانه خود به انتشار عکس و فیلم مبتذل دست زده و خود به عنوان پادشاه آبادان و دختران و زنان نیز کنیزان وی بودند در فیلم ها نقش آفرینی کرده است به چنگال قانون افتاد .

پادشاه آبادان و دختران و زنان عرب

پادشاه آبادان

پادشاه آبادان که با گذاشتن تاج بر سر و فرمانروایی در خانه بر زنان و دختران عرب کشورهای حاشیه خلیج فارس حکومت میکرد و به انتشار عکس و فیلم های مبتذل با دختران و زنان عرب میپرداخت توسط پلیس فتا دستگیر شد .

مرد تاجر خانه ای در آبادان داشت و پشت بام آن را پر از بشقاب های ماهواره ای پیشرفته کرده و همه شبکه های مبتذل ماهواره ای و اینترنتی را در اختیار داشت.

این مرد 47 ساله که بازنشسته یک شرکت بزرگ بوده به گونه ای که ماهیانه 20 میلیون تومان حقوق دریافت می کرد با سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس به ثروت زیادی رسید و با بازگشت به آبادان خانه ای پر رمز و راز برای خود مهیا کرد.

این مرد که فرزند دختری هم دارد با ثروتی که داشت زنان عرب را از کشورهای شیخ نشین به ایران دعوت می کرد و در مجالس مختلط و با پوشیدن لباس های مخصوص پادشاهی و گذاشتن تاج طلایی بر سر به آنان فرمانروایی می کرد و بعد از تصاویر رابطه مبتذل خود و این دختران عرب فیلم هایی تهیه کرده و در فضای مجازی بدون انتشار می داد.

پادشاه آبادان و دختران و زنان عرب

پادشاه آبادان

وقتی ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر آبادان به پلیس گزارش داد که وی در ایستگاه 9کوی قدس آبادان درشبکه های اجتماعی وفضای مجازی اقدام به پخش فیلم ها وعکس های مبتذل از خود و زنانی که میهمانش هستند، می کند تحت تعقیب قرار گرفت و وقتی شناسایی شد و ماموران با دستور قضایی به خانه پر رمز و راز او نفوذ کردند  مسعود را دیدند که با خونسردی و انگار هیچ جرمی را مرتکب نشده است در برابرشان ایستاده بود.

در همین تحققات مشخص شد که لحظاتی قبل از مراجعه ماموران پلیس به خانه این مرد، دو زن عرب که چند وقتی در آنجا بودند این خانه را ترک کرده بودند.

وقتی از کیس های کامپیوترش کلی فیلم مبتذل که خودش در آن نقش داشت پیدا شد ادعا کرد نمی دانسته اقداماتش خلاف قانون است چرا که سال ها بود در خارج از ایران بدون اینکه کار غیرقانونی ای کند همین اقدامات را انجام داده است.

لازم به ذکراست در سیستم های کشف شده تعداد قابل توجهی فیلمهای مستهجن ایرانی نیز به چشم می خورد.

وقتی ماموران برای شناسایی دخترانی که در فیلم های مبتذل حضور داشتند دست به تحقیق زدند  پی بردند اکثر آنها زنان عرب بودند که با هزینه پادشاه آبادان از کشورهای شیخ نشین به ایران آمده سپس خاک کشورمان را ترک کردند.

پادشاه آبادان همچنین گفت: زمانی که مشروبات الکلی مصرف می کرد دیگر در حالت طبیعی نبوده و با زن هایی که وانمود می کرده از بستگانش هستند فیلم‌های مبتذل تهیه کرده و درون شبکه های اجتماعی می گذاشت.

سرهنگ تقی زاده گفت: به دلیل اشاعه فرهنگ فحشا ، رقاصی با زنان در جشن های مختلط و مصرف مشروبات الکلی و موادغذای حرام به دستور قاضی پرونده با قرار یک میلیارد ریالی روانه زندان شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter