خانه » اخبار ستارگان » جنجال حجاب نیمه برهنه هیفا وهبی خواننده زن لبنانی + عکس
loading...

جنجال حجاب نیمه برهنه هیفا وهبی خواننده زن لبنانی + عکس

جنجال حجاب نیمه برهنه هیفا وهبی خواننده زن لبنانی هیفا وهبی Haifa Wehbe با انتشار عکس با حجاب نیمه برهنه خود جنجال بزرگی به پا کرده است

هیفا وهبی Haifa Wehbe خواننده زن لبنانی که از خوانندگان معروف و مشهور عرب زبان می باشد با انتشار عکس نیمه برهنه خود با حجاب روسری جنجال بزرگی را میان طرفداران خود به پا کرد که برخی عکس نیمه برهنه هیفا وهبی را توهین به حجاب دانسته اند .

هیفا وهبی

هیفا وهبی

هیفا وهبی خواننده زن لبنانی با انتشار عکسی از خود در پوشش حجاب به شکلی طنازانه و نیمه برهنه، خشم هواداران خود را برانگیخت.

هیفا وهبی

هیفا وهبی

شبکه خبری “العربیه” با اشاره به این رویداد نوشت:”این خواننده زن لبنانی عکس خود را در شبکه های اجتماعی مننتشر کرده است. او در این عکس روسری بر سر دارد اما بخش هایی از بدنش پیداست. این عکس بر روی فیس بوک قرار داده شده است. لباس وهبی در این عکس مشکی است. برخی از هواداران او گفته اند که وهبی با این کار به پوشش حجاب توهین کرده است”.

هیفا وهبی

هیفا وهبی

گفتنی است چند ماه پیش نیز این خواننده زن ناچار شد درباره رابطه اش با امیر بحرین دست به افشاگری زد و روزنامه لبنانی از تجاوز پادشاه بحرین به هیفا وهبی نوشت .

روزنامه الدیار لبنان فاش کرد بعد از مشکلی که میان هیفاء وهبی و پادشاه بحرین بوجود آمد، هیفا با یکی از خبرگزاری‌های خارجی تماس گرفت و از تعرض پادشاه بحرین به وی زمانی که با او در کشتی تفریحی‌اش بود، خبر داد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*