خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد + عکس
جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد + عکس

جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد + عکس

جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد استاد جمشید مشایخی بازیگر محبوب و پرطرفدار ایران از اخبار شایعه اطرافش به ستوه آمد و از شایعه سازان شکایت کرد .

جمشید مشایخی بازیگر خوشنام و بزرگ ایران این روزها با کم لطفی های برخی شایعه سازان رو به رو شد که وی را مجبوب به شکایت از شایعه سازان کرد .

فوت جمشید مشایخی

جمشید مشایخی

فوت جمشید مشایخی تیتر شایعه سازان برای بر هم زدن آرامش استاد مشایخی و طرفداران ایشان بود که دل نگرانی های بسیاری را ایجاد کرده و خاطر خانواده جمشید مشایخی و خود بازیگر ایران را مکدر کرده است .

مرگ جمشید مشایخی بارها و بارها توسط شایعه سازان منتشر شد به گونه ای که جمشید مشایخی در آخرین شایعه گفت که دیگر روی تکذیب ندارد .

حتی رسانه ها و سایت هایی مثل سایت اولی ها آنقدر شایعات زیاد شده که دیگر به انتشار چنین اخباری دست نمیزند .

این بار جمشید مشایخی برای مقابله با شایعه سازان از قوه قضاییه درخواست کمک کرده است و دیروز پیگیری شکایتش را به وکیلش سپرده است .

مهرداد خضراعی وکیل استاد جمشید مشایخی، خبر شکایت «جمشید مشایخی» از افرادی که شایعه فوت وی را منتشر کرده اند ، تایید کرد و گفت: صبح دوشنبه جمشید مشایخی بازیگر سینمای ایران با حضور در دفتر وکالت و امضاء وکالتنامه دادگستری رسماً از من و برادرم مهران خضراعی خواست تا با شدت تمام این شکایت را پیگیری کنیم. مهران خضراعی از دیگر وکلای جمشید مشایخی نیز گفت:تا به حال استاد مشایخی را برای طرح شکایت اینگونه مصمم ندیده بودم.مهران خضراعی با اشاره به طرح شکایت مشایخی خاطرنشان کرد: این شکایت مطرح شده و با متهم بدون تعارف برخورد خواهیم کرد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter