خانه » اخبار ستارگان » جشن تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی با حضور دختر خارجی + عکس
loading...

جشن تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی با حضور دختر خارجی + عکس

جشن تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی با حضور دختر خارجی سیاوش خیرابی یکی از بازیگران موفق کشورمان است که در سال 1367 در تهران به دنیا آمد.

سیاوش خیرابی بازیگری را از سن 19 سالگی شروع کرد.سیاوش خیرابی با بازی در سریال ترانه مادری در سال 1387 به شهرت رسید.خیرابی متولد تهران است اما اصالت تبریزی دارد. 

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی

جشن تولد سیاوش خیرابی با حضور طرفدارانش برگزار شد. جشن تولد این بازیگر در خیابان فاطمی با حضور یک دختر خارجی خبرساز شد! این دختر مسافت زیادی را از کشورش آماده بود تا در جشن تولد سیاوش خیرابی حضار باشد.

سیاوش خیرابی

جشن تولد سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی ۳۲ ساله شد و به همین مناسبت طرفدارانش در حوالی خیابان فاطمی تهران برای او جشن تولد مفصلی برپا کردند.

جشن تولد سیاوش خیرابی

جشن تولد سیاوش خیرابی

اما در میان همه طرفداران سیاوش خیرابی حضور دختری که می گفت در کشور آذربایجان و شهر باکو دانشجوست از همه بیشتر جالب توجه بود.

این دختر خانم تاکید داشت که تنها برای حضور در تولد سیاوش خیرابی از باکو به تهران آمده و بلافاصله نیز به آنجا باز می گردد.

دختر خارجی

دختر خارجی در جشن تولد

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد. در سال ۱۳۸۶ در تله‌فیلم تلخون بازی کرد و در بازی در سریال ترانه مادری در سال ۱۳۸۷ به شهرت رسید. وی دارای لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد تهران می‌باشد.اصالت سیاوش خیرابی تبریزی است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*