جزئیات پایتخت 5 از زبان الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت + عکس

جزئیات پایتخت 5 از زبان الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت الهام غفوری از ساخت سری پنجم سریال پایتخت با سبکی جدید خبر داد .

در چند سال اخیر یکی از پرطرفدارترین فیلم های تلویزیون ایران سریال پایتخت بوده که توانسته خود را در دل مردم ایران جای کند .

پایتخت 5

سریال پایتخت

سریال پایتخت که تا به حال 4 سری خود را به نمایش گذاشته است سری پنجم فیلم پایتخت را در حال ساخت دارد .

پایتخت 1 که از سفر نقی معمولی و خانواده اش هما و سارا و نیکا به همراه پدر نقی معمولی یعنی پنجعلی معمولی به تهران برای ساکن شدن در تهران آغاز شد که با داستان های جالبی رو به رو شدند و ارسطو عامل پسر خاله نقی معمولی هم در این داستان ها نقش بسزایی داشت .

پایتخت 2 از سفر نقی معمولی و خانواده اش به قشم برای نصب گنبد طلا حکایت کرد که این سفر نیز داستان های جالب و جذابی را در خود داشت .

پایتخت 3 که با خراب شدن خانه نقی معمولی و کشتی نقی معمولی همراه بود که در پایان با ازدواج ارسطو عامل پسر ازدواجی با دختر چینی و همچنین قهرمانی نقی معمولی در جام جهانی کشتی پیشکسوتان همراه شد .

در سری سوم پایتخت حضور فهیمه معمولی خواهر نقی معمولی و همچنین بهبود فریبا داماد نقی معمولی با تیر خوردن بهبود و عمل وی نیز دیده شد .

پایتخت 4 که کمی موج انتقادات را به سمت این فیلم روانه کرد راوی عضویت هما در شورای شهر و داستان های مربوط به خانه بهبود فریبا و ازدواج پنجعلی معمولی و خیلی از موارد دیگر بود که کمی مردم را گیج کرد و به خوبی سری های قبل خود را نشان نداد .

سری پنجم پایتخت نیز به گفته تهیه کننده این فیلم در حال ساخت می باشد که البته به سبکی جدید خواهد بود و آغاز فیلم پایتخت 5 از خارج کشور است .

پایتخت 5

سریال پایتخت

تهیه‌کننده مجموعه «پایتخت» اعلام کرد سری پنجم این مجموعه تلویزیونی با شکل و شمایل جدیدی ساخته می‌شود.

«الهام غفوری» که تهیه‌کننده مجموعه «پایتخت» را برعهده دارد، گفت: قصه سری پنجم پایتخت با آنچه که تا به حال دیده‌اید، متفاوت است و تلاش داریم ماجراهای جذاب و جدیدی را تصویر کنیم.

وی درباره اینکه آیا سری پنجم هم مخاطبان با قصه خانواده معمولی مواجه هستند و داستان همان خانواده را خواهند دید؟ پاسخ داد: بله. قصه همان قصه زندگی خانواده نقی معمولی است که البته بازیگران جدیدی هم به آنها اضافه خواهند شد. ضمن اینکه ما به زودی جلسه‌ای با بازیگران ثابت سریال خواهیم داشت تا بدانیم کدام یک از آنها امکان حضور در سری پنجم را دارند و برنامه‌ریزی‌مان به چه نحو خواهد بود.

غفوری همچنین در پاسخ به این سوال که محل زندگی خانواده معمولی در شمال کشور است، در سری پنجم هم لوکیشن‌ها همان لوکیشن‌های قبلی خواهد بود؟ تصریح کرد: خیر. این بار قصه ما از شمال شروع نمی‌شود و احتمالا ما از یک کشور خارجی قصه را شروع کنیم. این‌ها همه بستگی دارد که قصه و فیلمنامه نهایی ما چطور از کار درآید.

الهام غفوری

الهام غفوری

وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم به روال سابق مجموعه‌ای جذاب و دیدنی تهیه‌کنیم و بتوانیم مخاطبان و دوست‌داران این سریال را خوشحال کنیم.
روابط عمومی سازمان اوج امروز اعلام کرد که به عنوان حامی مالی سریال «پایتخت 5» حضور دارد و فیلمبرداری این سریال حدود 4 ماه به طول بیانجامد. ضمن آن که در تلاش هستیم که فیلمبرداری کار را از بهمن ماه آغاز کنیم. فیلمبرداری بخشی از سریال در کشورهای بحرانی منطقه خواهد بود.

منطبق با کلید واژه: فرهنگ و هنرویژه