جزئیات قتل محمد شریفی در آمریکا قبل ازدواج با سارا بلوچ + عکس

 قتل محمد شریفی در آمریکا قبل ازدواج با سارا بلوچ جزئیات تکان دهنده از قتل محمد شریفی دانشجوی ایرانی برای یک دستگاه ایکس باکس در آمریکا .

محمد شریفی و سارا بلوچ زوج جوان و دانشجوی ایرانی که در آمریکا قرار ازدواج گذاشته بودند با قتل محمد شریفی به عزادار شدن سارا بلوچ و نابودی زندگی دونفره شان تبدیل شد .

قتل محمد شریفی دانشجوی ایرانی در آمریکا توسط یک دزد 20 ساله که قصد دزدی ایکس باکس محمد شریفی را داشته است سارا بلوچ دختر ایرانی را با رخت عروسی بر مزار نامزدش عزادار کرد .

محمد شریفی و سارا بلوچ

محمد شریفی و سارا بلوچ

عقد محمد شریفی و سارا بلوچ که قرار بود روز 19 اسفند 1397 در آمریکا برگزار گردد با مرگ محمد شریفی با پهن کردن سفره عقد بر روی مزار وی و پوشیدن لباس عروس توسط سارا بلوچ در مراسم عزاداریش صحنه ای دراماتیک خلق کرد .

[irp posts=”85924″ name=”سفره عقد پسر و دختر ایرانی در آمریکا بر سر قبر داماد + عکس”]

سارا بلوچ و محمد شریفی هر دو دانشجوی دانشگاه شهر نشویل در ایالت تنسی آمریکا بودند و قرار بود یکشنبه هفته جاری (۱۹ اسفند ۹۷) مراسم ازدواج خود را با حضور خانواده‌هایشان برگزار کنند اما قتل محمد در فاصله‌ی کمتر از سه هفته مانده به مراسم عروسی، به یکباره تمام آرزوهای سارا را بر باد داد.

بنابر گزارش پلیس، قاتلِ محمد یک جوان سیاه‌پوست ۲۰ ساله به نام «دی مارکوس وایت» است که هم‌اکنون به جرم سرقت و قتل در بازداشت به سر می‌برد.

طبق مستندات دادگاه، پلیسِ شهر نشویل آمریکا محمد شریفی را در ساعت ۱۲:۲۰ ظهر روز سه‌شنبه (۱۹ فوریه|۳۰ بهمن) در حالیکه در پارکینگ آپارتمانی در «هیکسون پایک» به صورت کاملا بی‌حرکت برروی زمین افتاده بود، پیدا کرد و او را با آمبولانس به بیمارستان انتقال داد اما تلاش پزشکان برای نجات او ثمره‌ای نداشت.

قتل محمد شریفی دانشجوی ایرانی در آمریکا

قاتل محمد شریفی

پلیس سپس اقدام به چک کردن تلفن همراه او کرد و متوجه شد که او دقایقی قبل از کشته شدن با «دی‌مارکوس وایت» از طریق پیام‌رسان فیس‌بوک درباره فروش یک دستگاه ایکس‌باکس وان به ارزش تقریبی ۲۰۰ دلار صحبت کرده است.

قاتل در بازجویی اولیه اعتراف کرده که قصد او از قرار گذاشتن با محمد شریفی سرقت ایکس‌باکس او بوده و به همین دلیل، پیش از سرقت یک گلوله به کمر او شلیک کرده است. «دی مارکوس وایت» سپس محل اختفای اسلحه و دستگاه ایکس‌باکس را نیز به پلیس نشان داد.

سارا بلوچ در عزای محمد شریفی در آمریکا

سارا بلوچ در عزای محمد شریفی

ساعاتی بعد مشخص شد که قاتل پس از انتشار خبر قتل محمد شریفی در رسانه‌های محلی، لینک خبر آن را در صفحه فیس‌بوک خود به اشتراک گذاشته و در زیر آن شکلک خنده (ایموجی) ارسال کرده است!

منطبق با کلید واژه: اخباراخبار حوادث