خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » جزئیات طلاق الهام حمیدی و همسرش از زبان خودش + فیلم مصاحبه

جزئیات طلاق الهام حمیدی و همسرش از زبان خودش + فیلم مصاحبه

جزئیات طلاق الهام حمیدی و همسرش از زبان خودش + فیلم مصاحبه: مدتی پیش الهام حمیدی در دورهمی حضور یافت و در آنجا اعلام کرد که تا به حال ازدواج نکرده است و مجرد است این در حالی بود که چند سال قبل الهام حمیدی و همسرش در مسابقه ستاره ها که ایرج نوذری اجرای آن را بر عهده داشت، حضور پیدا کرد.
1116045_905
صحبت های الهام حمیدی در دورهمی مبنی بر مجرد بودنش، واکنش تند مردم را در پی داشت چرا که اکثر مردم برنامه ستاره ها با حضور الهام حمیدی و همسر سابقش را کاملا به یاد داشتند! اما مصاحبه الهام حمیدی در سال ۹۶ منتشر شده است که او در این مصاحبه به ازدواج ناموفقش اعتراف کرده است.
گویا ازدواج اول الهام حمیدی در سن کم بوده و به همین دلیل بعد از چند سال ناچار به جدایی شده است.
پورتال اولی ها در این بخش فیلم ماجرای جدایی الهام حمیدی از همسرش از زبان خوده الهام حمیدی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

3 دیدگاه

  1. من با اینکه الهام‌حمیدی ودوست دارم ولی واقعا زشت بودگف مجردم موندم وقسمت نبوده چون منم برنامه ستاره هارو دیدم حتی اقای نوذری به شوخی بهش گف پرواناا خانم بخاطرسریال مسافری ازهند

  2. منم با اقای طبرستانی کاملا موافقم،مسابقه ستاره ها کاملا یادمه ک با همسرشون حضور داشتن

  3. حسین شهیری طبرستانی

    دیگه مجرد و متاهل بودن که خصوصی نیست. دروغ گفتی اشتباه کردی بگو دروغ گفتم. دیگه این میشه عذر بدتر از گناه. قسمت نبود یک دشنام بود به دستگاه آفرینش. اینا کی اند دیگه. اسم تو هست هنرمند؟؟؟؟؟ واقعا متاسفم براش.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*