جزئیات بازداشت دختران موتورسوار دزفول از زبان دادستان دزفول + عکس

جزئیات بازداشت دختران موتورسوار دزفول از زبان دادستان دزفول بازداشت دو دختر موتورسوار در دزفول جنجال بزرگی ایجاد کرد که دادستان دزفول جزئیات دستگیری دختران دزفولی را شرح داد .

در روزهای گذشته بازداشت دو دختر موتورسوار در دزفول جنجال بزرگی ایجاد کرده است .

جزئیات بازداشت دختران موتورسوار دزفول از زبان دادستان دزفول + عکس

دختران موتورسوار دزفولی

بازداشت دختران موتورسوار دزفولی با موجی از واکنش ها رو به رو شد که دادستان دزفول جزئیات دستگیری دو دختر دزفولی که اقدام به موتورسواری کرده بودند را شرح داد .

موتورسواری دختران میان جمع زیادی از جوانان موتورسوار که به وضوح اقدام به هنجارشکنی کرده بودند و همچنین کشف مشروبات الکلی در خانه دختران موتورسوار دلایل بازداشت بوده است .

به گفته احمد قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول بازداشت هر دو دختر در بوستان جنگلی لاله شهرستان دزفول به دلیل هنجارشکنی و نگهداری مشروبات الکلی اتفاق افتاده است.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان دزفول با اشاره به مطالب منتشرشده در فضای مجازی مبنی براینکه این دو خانم دانشجو بوده و به خاطر نداشتن گواهینامه بازداشت شده اند گفت: این افراد به طرز ناهنجار و زشت در بین جوانان اقدام به موتور سواری کرده و مورد سوء استفاده جوانان لاابالی قرار گرفته اند که باعث جریحه دار شدن عفت عمومی شده است.

وی افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول متهمان پس از شناسایی دستگیر و در منزلشان مشروبات الکلی کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول ادامه داد: این مطلب که صرفا عنوان شده که به دلیل نداشتن گواهینامه و موتورسواری بازداشت شده اند صحت ندارد .

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادثویژه