خانه » اخبار ستارگان » جرجیوس کریاکوس ” جورج مایکل ” ستاره موسیقی پاپ درگذشت + عکس
loading...

جرجیوس کریاکوس ” جورج مایکل ” ستاره موسیقی پاپ درگذشت + عکس

جرجیوس کریاکوس ” جورج مایکل ” ستاره موسیقی پاپ درگذشت جرجیوس کریاکوس پاناییوتو که بیشتر با نام هنری جورج مایکل شناخته می شد چند روز پیش فوت کرد. 
 
george_michael_1307644
جورج مایکل آهنگ ساز، شاعر و خواننده پاپ انگلیسی یونانی تبار بود که در روزها آغاز سال میلادی 2017 درگذشت .
نقل از گاردین ، پلیس درباره علت دقیق مرگ این خواننده مشهور پاپ جزییات بیشتری اعلام نکرده است اما گفته است مرگ ناگهانی این خواننده پاپ مشکوک نبوده است.
مدیر برنامه های این خواننده مشهور پاپ درباره مرگ او گفته است : او در کمال آرامش در خانه اش درگذشته است.
 
خانواده جورج مایکل نیز با صدور بیانیه ای از رسانه ها خواسته اند به خلوت و حریم خصوصی خانواده آنها احترام بگذارند.
 
جورج مایکل از خوانندگان مشهور دهه های 1980 تا نیمه های دهه اول قرن بیست و یکم بوده است اما در دهه گذشته آلبومی بیرون نداده بود.
 
 “آخرین کریسمس” نام یکی از مشهور ترین ترانه های جورج مایکل است که شهرتی جهانی دارد و این در حالی است که این خواننده در روز کریسمس درگذشته است.
 
همچنین ترانه ” نجوای بی پروا ” (CARELESS WHISPER) از دیگر ترانه های معروف مایکل است . موسیقی این ترانه در ایران با موسیقی بی کلام تیتراژ کارتون “آنه شرلی” شناخته شده است. این ترانه در سال 1984 تولید شده است.
 
 جوج مایکل از سال 1983 و با اجرا در گروه موسیقی ” وَم ” به شهرت رسید. او پس از آن به مدت دو دهه در صدر خوانندگان پاپ در بریتانیا و جهان بود. او در طی این سال ها بیش از 100 میلیون آلبوم موسیقی فروخته است.
 
جورج مایکل از 5 سال پیش به دلیل بیماری ریه از کارهای هنری فاصله گرفته بود. او به واسطه اقداماتی چون مصرف مواد مخدر و تخلفات رانندگی ، از مشاهیر حاشیه دار شناخته می شد.
 
اعلام خبر مرگ جورج مایکل در واپسین روزهای سال 2016 و در روز کریسمس در حالی است که در این سال بسیاری از ستاره های نامدار موسیقی درگذشتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*