خانه » اخبار » جراحی بال پروانه توسط یک زن + تصاویر

جراحی بال پروانه توسط یک زن + تصاویر

جراحی بال پروانه توسط یک زن

به گزارش اولی ها: چند وقت پیش خانمی اهل تگزاس پروانه ای را پیدا می کند که یکی از بال هایش به شدت مشکل داشته و به همین دلیل تصمیم گرفته که طی یک عمل جراحی، بال پروانه را ترمیم کند.

جراحی بال پروانه

جراحی بال پروانه

رومی مک کلوسکی از زمانی که یادش می آید عاشق پروانه ها بوده است. این خانم که علاقه شدیدی به پروانه ها دارد در مورد علاقه عجیبش به پروانه ها می گوید که از زمانی که مادرش مرده است این عشق و علاقه چندین برابر شده است. این طراح لباس در مورد علاقه شدیدش به پروانه ها می گوید:  ” قبل از اینکه مادرم فوت کند به من گفت: رومی هر زمانی که پروانه ای دیدی بدان که من در آن جا هستم و بدان که من عاشق تو هستم.”

جراحی بال پروانه

جراحی بال پروانه

این خانم اهل تگزاس در مورد یک دستگاه در حیاط خانه شان می گوید و اینکه آن ها را در این مکان نگهداری نموده و به پروانه ها غذا می دهد. این خانم تا زمانی که پروانه ها تبدیل به پروانه بالغ شوند از ان ها نگهداری می کند.

جراحی بال پروانه

جراحی بال پروانه

در اوایل ماه جاری، مک کلسکی متوجه شد که یکی از بالهای بالایی و پایین یک پروانه پاره شده است که هرگز نمی تواند به تنهایی پرواز کند.

جراحی بال پروانه

جراحی بال پروانه

مک کلوسکی بال یکی از پروانه هایش را استفاده نمود که متاسفانه چند روز پیش از آن درگذشته بود. اما رومی در مورد جراحی پروانه اش گفت که جراحی که انجام داده است به معنای “هدیه ای فوق العاده پرواز” به پروانه بود.

جراحی بال پروانه

جراحی بال پروانه

چنین رفتارهایی از سوی یک انسان خوی حقیقی انسان بودن را ترویج می کند. ترحم بر حیوانات می تواند راه حلی و گشایشی برای ترحم بر انسان ها باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*