خانه » اخبار ستارگان » جدایی مرتضی علی آبادی و همسرش صبا راد + عکس

جدایی مرتضی علی آبادی و همسرش صبا راد + عکس

جدایی مرتضی علی آبادی و همسرش صبا راد مرتضی علی آبادی بازیگرجوان ایران از صبا راد مجری زن ایران طلاق گرفت .

اخبار جدایی هنرمندان هنوز ادامه دارد و این بار خبر جدایی مرتضی علی آبادی همسرش و صبا راد به گوش میرسد .

طلاق صبا راد و مرتضی علی آبادی

طلاق صبا راد و مرتضی علی آبادی

مرتضی علی آبادی بازیگر فیلم شمعدونی و لیسانسه ها از طلاق از همسرش صبا راد مجری زن گفت .

طلاق مرتضی علی آبادی و صبا راد توسط این بازیگر جوان تایید شده است .

بر طبق گفته ها ، جدایی صبا راد و مرتضی علی آبادی در شش ماه قبل به وقوع پیوسته است .

مرتضی علی آبادی گفت: در حال حاضر در مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» ایفاگر یکی از شخصیت‌های اصلی هستم که تجربه منحصر به فردی برایم است.

جدایی صبا راد و مرتضی علی آبادی

جدایی صبا راد و مرتضی علی آبادی

«مرتضی علی آبادی» در گفت‌وگو با فارس گفت: من با سریال «شمعدونی» به کارگردانی سروش صحت پا به دنیای بازیگری گذاشتم و بعد از آن حضور در سریال چرخ فلک به کارگردانی عبدالله حمید نژاد و سینمایی ماشین قشنگم به کارگردانی محسن افشانی را تجربه کردم.

وی افزود: هفته گذشته نیز بازی‌ام در مجموعه «هشت و نیم دقیقه» به پایان رسید و به تازگی نیز برای حضور در سریال «زندگی شیشه‌ای» به کارگردانی راما قویدل قرارداد بسته‌ام.

این بازیگر درباره حضورش در سریال «لیسانسه‌ها» نیز توضیح داد: من نقش یکی از لیسانسه‌ها و نقش‌های اصلی را دارم و خوشبختانه به واسطه همکاری پیشینم با سروش صحت در این سریال با هماهنگی خوبی جلو می‌رویم.

علی‌آبادی که هم‌زمان با بازیگری ورزشکار هم هست، درباره حضور در هر دو حوزه بازیگری و ورزش توضیح داد: من به جز بازیگری دغدغه کار اصلی خود را دارم که مدیریت مجموعه ورزشی تنیس استقلال است و از فوتبالیست‌های سابق و یکی از مربی‌هایی هستم که در ایران بالاترین درجه مربی‌گری را دارم.

طلاق صبا راد و مرتضی علی آبادی

صبا راد و همسرش مرتضی علی آبادی

وی همچنین درباره زندگی مشترک با یک هنرمند (صبا راد مجری برنامه تلویزیونی) گفت: قطعا کسی که تصمیم می‌گیرد با فرد شناخته شده‌ای ازدواج کند، می‌داند که این مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد. البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود ۶ ماه پیش از خانم راد جدا شده‌ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم.

وی تصریح کرد: اگر هم تا به حال خبر جدایی ما رسانه‌ای نشده به این دلیل است که نمی‌خواستیم دغدغه‌های زندگی شخصی ما وارد زندگی مخاطبانی بشود که هوادار ما هستند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*