خانه » اخبار ستارگان » جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس

جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس

جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی امیرمهدی ژوله بازیگر نمایش دورهمی و نویسنده استندآپ کمدی مهران مدیری در دورهمی خداحافظی کرد

در روزهایی که حاشیه هایی برای کارگردان برنامه در حاشیه در برنامه دورهمی ایجاد شده است و پس از خداحافظی بازیگران قسمت نمایشی برنامه دورهمی و خروج از برنامه ، شایعای مبنی بر اختلاف بازیگران با دست اندرکاران برنامه دورهمی ایجاد شده است ، امیرمهدی ژوله بازیگر نقش نادر در نمایش دورهمی و همچنین نویسنده استندآپ کمدی مهران مدیری در برنامه دورهمی خبر جدایی از برنامه دورهمی را منتشر کرد .

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود خبر جدایی از برنامه دورهمی را اعلام کرده و از اعتماد محراب قاسم خانی به وی تشکر کرده است .

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس بالا نوشت :

من به دعوت مهراب قاسم خانی که نویسنده و کارگردان مجموعه دورهمی بود یکی از نقشهای بخش نمایش کار رو بازی کردم.من به پیشنهاد مهران مدیری و تایید مهراب نگارش بخش استنداپ کمدی های اقای مدیری رو به عهده گرفتم و تا چهارده پونزده قسمت اول این کار رو انجام دادم.

بعد از جدایی مهراب به بچه ها کمک کردم که کار با همون روال و همون فرمون پیش بره.حالا هم که قرار شده طرح نمایش عوض بشه به خاطر نیاز شدیدی که به بازسازی روحی و جسمی و ذهنی دارم و سرپرستی یک کار پر بیینده و بازی کردن تو اون از توان فعلیم خارجه ،از مهران مدیری و تهیه کننده ها عذر خواهی کردم و از کار جدا شدم.

ممنون از مهراب که فکر کرد من توان بازی کردن دارم و این فرصت رو در اختیارم قرار داد.ممنون از مهران مدیری که اعتماد کرد و متن استنداپ کمدی هاشو به من سپرد و ممنون از تهیه کننده های کار که لوس بازی های منو تحمل کردند.از این به بعد بیننده پر و پا قرص برنامه دورهمی خواهم بود.یا علی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*