خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس
جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس

جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس

جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی امیرمهدی ژوله بازیگر نمایش دورهمی و نویسنده استندآپ کمدی مهران مدیری در دورهمی خداحافظی کرد

در روزهایی که حاشیه هایی برای کارگردان برنامه در حاشیه در برنامه دورهمی ایجاد شده است و پس از خداحافظی بازیگران قسمت نمایشی برنامه دورهمی و خروج از برنامه ، شایعای مبنی بر اختلاف بازیگران با دست اندرکاران برنامه دورهمی ایجاد شده است ، امیرمهدی ژوله بازیگر نقش نادر در نمایش دورهمی و همچنین نویسنده استندآپ کمدی مهران مدیری در برنامه دورهمی خبر جدایی از برنامه دورهمی را منتشر کرد .

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود خبر جدایی از برنامه دورهمی را اعلام کرده و از اعتماد محراب قاسم خانی به وی تشکر کرده است .

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

جدایی امیرمهدی ژوله از دورهمی

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس بالا نوشت :

من به دعوت مهراب قاسم خاني كه نويسنده و كارگردان مجموعه دورهمي بود يكي از نقشهاي بخش نمايش كار رو بازي كردم.من به پيشنهاد مهران مديري و تاييد مهراب نگارش بخش استنداپ كمدي هاي اقاي مديري رو به عهده گرفتم و تا چهارده پونزده قسمت اول اين كار رو انجام دادم.

بعد از جدايي مهراب به بچه ها كمك كردم كه كار با همون روال و همون فرمون پيش بره.حالا هم كه قرار شده طرح نمايش عوض بشه به خاطر نياز شديدي كه به بازسازي روحي و جسمي و ذهني دارم و سرپرستي يك كار پر بيينده و بازي كردن تو اون از توان فعليم خارجه ،از مهران مديري و تهيه كننده ها عذر خواهي كردم و از كار جدا شدم.

ممنون از مهراب كه فكر كرد من توان بازي كردن دارم و اين فرصت رو در اختيارم قرار داد.ممنون از مهران مديري كه اعتماد كرد و متن استنداپ كمدي هاشو به من سپرد و ممنون از تهيه كننده هاي كار كه لوس بازي هاي منو تحمل كردند.از اين به بعد بيننده پر و پا قرص برنامه دورهمي خواهم بود.يا علي


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter