خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار ستارگان » جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت
جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت

جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت

جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت: شاید خیلی ها اطلاع نداشته باشند که هم اکنون ریحانا یکی از بزرگ ترین فعالان و بشردوستان دنیاست. درست است که رسانه ها چیزهای زیادی در رابطه با فعالیت های ریحانا نشان نداده اند اما دانشگاه هاروارد در بیست و هشتم فوریه او را به عنوان فعال ترین بشردوست سال معرفی کرده و جایزه سال را به او اهدا کرده است.

rihana-1

بدین منظور جشنی در دانشگاه بوستون برگزار شد و ریحانا به روی سکو رفته و مفتخر به کسب جایزه بشردوستانه پیتر. ج. گومز گردید. طبق بنیاد دانشگاه هاروارد این جایزه به کسانی تعلق می گیرد که در جهت کیفیت زندگی ما تلاش کرده اند و الهام بخش ما در درجات بالاتر هستند.

کمک های شگفت انگیز ریحانا به دنیا او را مفتخر به کسب چنین جایزه افتخارآمیزی کرده است. “برنامه سازمان کمک هزینه تحصیلی کلارا و لیونل” به دانش آموزان کارائیب کمک کرد تا بتوانند در دانشگاه ایالات متحده شرکت کنند و به علاوه یک مرکز درمانی سرطان سینه در کشورش باربادوس تاسیس کرده است.

از دیگر افرادی که این جایزه بزرگ و افتخارآمیز را دریافت کرده اند می توان به مارتین لوتر کینگ جونیور، لیونل ریچی، و ملاله یوسف زی اشاره کرد.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است