خانه » اخبار ستارگان » جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت

جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت

جایزه بشردوست سال به ریحانا تعلق گرفت: شاید خیلی ها اطلاع نداشته باشند که هم اکنون ریحانا یکی از بزرگ ترین فعالان و بشردوستان دنیاست. درست است که رسانه ها چیزهای زیادی در رابطه با فعالیت های ریحانا نشان نداده اند اما دانشگاه هاروارد در بیست و هشتم فوریه او را به عنوان فعال ترین بشردوست سال معرفی کرده و جایزه سال را به او اهدا کرده است.

rihana-1

بدین منظور جشنی در دانشگاه بوستون برگزار شد و ریحانا به روی سکو رفته و مفتخر به کسب جایزه بشردوستانه پیتر. ج. گومز گردید. طبق بنیاد دانشگاه هاروارد این جایزه به کسانی تعلق می گیرد که در جهت کیفیت زندگی ما تلاش کرده اند و الهام بخش ما در درجات بالاتر هستند.

کمک های شگفت انگیز ریحانا به دنیا او را مفتخر به کسب چنین جایزه افتخارآمیزی کرده است. “برنامه سازمان کمک هزینه تحصیلی کلارا و لیونل” به دانش آموزان کارائیب کمک کرد تا بتوانند در دانشگاه ایالات متحده شرکت کنند و به علاوه یک مرکز درمانی سرطان سینه در کشورش باربادوس تاسیس کرده است.

از دیگر افرادی که این جایزه بزرگ و افتخارآمیز را دریافت کرده اند می توان به مارتین لوتر کینگ جونیور، لیونل ریچی، و ملاله یوسف زی اشاره کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*