خانه » عکس » عکس ورزشی » تیپ ساده کیمیا علیزاده در مراسم مدال آوران المپیک 2016 + عکس

تیپ ساده کیمیا علیزاده در مراسم مدال آوران المپیک 2016 + عکس

تیپ ساده کیمیا علیزاده در مراسم مدال آوران المپیک 2016 تیپ و کفش ساده کیمیا علیزاده در مراسم مدال آوران المپیک ریو مورد توجه رسانه ها

کیمیا علیزاده دختر 18 ساله ای که در المپیک 2016 ریو با کسب مدال برنز اولین مدال تاریخ المپیک برای بانوان ایرانی را بدست آورد تا نام خود را در تاریخ ورزشی ایران ثبت کند .

تیپ ساده کیمیا علیزاده

تیپ ساده کیمیا علیزاده

تیپ ساده کیمیا علیزاده در مراسم مدال آوران المپیک 2016 ریو باز هم نام این دختر ایرانی را بر سر زبان ها انداخت تا باز هم مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد .

مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک 2016 توسط علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد و کیمیا علیزاده بار دیگر نشان داد یک چهره منحصر به فرد در تاریخ ورزش ایران است. کیمیا علیزاده که با کسب مدال برنز در المپیک ریو به اولین زن مدال آور المپیک در تاریخ ورزش ایران تبدیل شد، برخلاف سایر مدال آوران المپیک با چهره ای و البته ظاهری ساده در این مراسم حضور پیدا کرد.

تیپ ساده کیمیا علیزاده

تیپ ساده کیمیا علیزاده

تمام ورزشکارانی که در دیدار با علی لاریجانی شرکت کرده بودند، با لباس هایی رسمی در این مراسم حاضر شدند و فقط کیمیا علیزاده بود که بی توجه به نگاه دوربین عکاسان، ترجیح داد با کفش کتانی و ظاهری ساده در این مراسم شرکت کند، ظاهری که بار دیگر نشان داد که تاریخ سازی او در در تاریخ المپیک بی دلیل نبوده است و البته پایان راهش هم نیست.

تیپ ساده کیمیا علیزاده

تیپ ساده کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده 18 ساله که جوان ترین مدال آور ایران در تاریخ المپیک هم محسوب می شود، همچنان قصد دارد به راهی که آغاز کرده ادامه بدهد و برای این موضوع برنامه های خاصی هم دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*