خانه » عکس » تیپ زیبای لاله اسکندری در بلغارستان با همراهی محمدرضا هدایتی + عکس

تیپ زیبای لاله اسکندری در بلغارستان با همراهی محمدرضا هدایتی + عکس

تیپ زیبای لاله اسکندری در بلغارستان با همراهی محمدرضا هدایتی + عکس

مالیخولیا جایزه فیلم منتخب انجمن فیلمسازان بلغارستان را از آن خود کرد . فیلم مالیخولیا که اخیرا در بخش مسابقه بین المللی بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم وارنا بلغارستان حضور داشت ، به عنوان فیلم منتخب انجمن فیلمسازان بلغارستان دست یافت . مراسم اختتامیه این جشنواره جمعه شب گذشته به وقت ایران برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم بلغارستان در شهر وارنا که روز جمعه مورخه ۹۶/۰۶/۱۷ در سالن کاخ فرهنگ شهر ساحلی وارنا بلغارستان برگزار شد با حضور شهردار این شهر، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در صوفیه و تعدادی از بازیگران و کارگردانان فیلم از کشورهای مختلف به ویژه بازیگران و کارگردانان ایرانی برگزارشد.

‘محمد علی کیانی’ رایزن فرهنگی کشورمان در بلغارستان در مراسم افتتاحیه این جشنواره طی سخنانی گفت : لاله اسکندری، لیلا اوتادی، محمد رضا هدایتی، نادر فلاح، محمد فیلی، سپیده مظاهری، افسانه فتاحی همراه با هنرمند خردسال دیانا پاژنگ بازیگران فیلم سینمائی مالیخولیا هستند.

محمدرضا هدایتی : «مالیخولیا» در ایران مهجور ماند

محمدرضا هدایتی بازیگر فیلم که در این جشنواره حضور داشت ، در این باره گفت : خیلی خوشحالم که «مالیخولیا» موفق شد این جایزه را تصاحب کند ، چون در ایران خیلی مهجور مانده بود . اتفاقا دریافت جایزه ویژه انجمن فیلمسازان بلغارستان بیشتر از حد تصور و انتظار من بود و بسیار دلگرممان کرد.در پایان مراسم اختتامیه و جشنی که بعد از آن برگزار شد هم خیلی ها آمدند و به ما تبریک گفتند که این بی شک دستاوردی تازه برای سینمای ایران خواهد بود.این باعث افتخار ما و قطعا سینمای ایران خواهد بود .لاله اسکندری : امیدوارم این جایزه تلنگری برای مسئولان سینمایی باشد

لاله اسکندری دیگر بازیگر فیلم هم در این باره گفت : فیلم سینمایی «مالیخولیا» در اولین حضور رقابتی اش در دنیا جایزه ویژه انجمن فیلمسازان بلغارستان را دریافت کرد که بسیار خوشحال کننده بود . امیدوارم این شروع امیدوارکننده آغازی برای افتخارات دیگر فیلم در سطح جهانی باشد . ضمن اینکه امیدوارم این جایزه ها تلنگری هم برای مسئولان سینمایی باشد تا به فیلمهای مستقل توجه بیشتری داشته باشند و این طور نباشد که فیلمی برای اکران داخلی با موانع بسیاری مواجه شود ،ولی وقتی جایزه ای از یک جشنواره جهانی گرفت ، ناگهان مورد توجه قرار گیرد .  «مالیخولیا» در اکران داخلی مظلوم واقع شد واین جایزه نشان داد حق آن بی مهری در اکران داخلی نبود . باید از آقای محمدعلی کیانی رایزن فرهنگی کشورمان در بلغارستان هم تشکر کنم که در جریان برگزاری مراسم در کنار ما بودند و از «مالیخولیا» به عنوان نماینده سینمای ایران پشتیبانی کردند . به هر حال حضور چنین مسئولانی می تواند پل ارتباطی مناسبی میان فرهنگ و هنر ایران با سایر کشورهای جهان باشد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*