تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی در معبد بودا + عکس

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی بازیگران سریال ساخت ایران 2 با تیپ بودایی در معبد بودا عکس جالب توجهی از خود منتشر کردند .

عکس های هنرمندان و ستارگان ایران این روزها بسیار جالب توجه می باشند و گاها همه را متحیر میکنند .

محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی که این روزها در سریال ساخت ایران 2 در حال نقش آفرینی می باشند عکس جالبی از خود منتشر کردند که از دیدگاه برخی از افراد پوشش نامتعارف می باشد .

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی

تیپ بودایی محمدرضا گلزار ، امین حیایی و محسن کیایی

تیپ بودایی بازیگران سریال ساخت ایران 2 جلوی معبد بودا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و محمدرضا گلزار و امین حیایی و محسن کیایی سه بازیگر محبوب ساخت ایران 2 با تیپ بودایی دیده شدند .

ساخت ایران ۲ عنوان مجموعه ای جدید با کارگردانی برزو نیک نژاد می باشد که از شبکه نمایش خانگی در حال توزیع و پخش است.محمدرضا گلزار و امین حیایی ستاره های سینمای ایران در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند.

فصل اول این مجموعه سال ۹۰ تولید و پخش شده بود و با استقبال فراوانی روبرو شد.عکسی جدید از محمدرضا گلزار و امین حیایی ومحسن کیایی بازیگران سریال ساخت ایران ۲ با لباس بودایی در ایسنتاگرام محمدرضا گلزار منتشر شده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

محمدرضا گلزار بازیگر سریال ساخت ایران ۲ تصویری از امین حیایی، محسن کیایی و خودش را با لباس بودایی ها در اینستاگرام منتشر کرد.

این سه بازیگر یعنی امین حیایی، محسن کیایی و محمدرضا گلزار در فصل دوم سریال ساخت ایرانبه ایفای نقش پرداخته اند که بخشی از این اثر در کشور چین فیلمبرداری شده است.

منطبق با کلید واژه: عکس بازیگران