خانه » اخبار » ورزشی » تیم فوتبال زنان با بازیکن مرد در جام جهانی / عکس

تیم فوتبال زنان با بازیکن مرد در جام جهانی / عکس

تیم فوتبال زنان با بازیکن مرد در جام جهانی شایعه حضور یک بازیکن مرد در تیم ملی فوتبال زنان کره جنوبی در جام جهانی فوتبال زنان

به گزارش اولی ها جام جهانی فوتبال زنان در کشور کانادا در حال برگزاری است و مرحله گروهی این رقابت‌ها رو به اتمام است. رسانه‌های ورزشی خبری را منتشر کردند که در صورتی که اثبات شود،‌ فیفا با یک جنجال جدید روبه‌رو می‌شود و آن هم این است که در جام جهانی فوتبال زنان یک بازیکن مرد در تیم کره جنوبی حضور دارد.

پارک ایوان سئون

حریفانی که با تیم کره جنوبی روبه‌رو شدند همگی یک نظر داشتند و آن هم اینکه پارک ایون سان بازیکن تیم زنان کره جنوبی،‌ زن نیست. هرچند سرمربی و مسئولان کره‌ای این خبر را تکذیب کردند ولی تمامی حریفان کره جنوبی بر این موضوع پافشاری دارند که ایون سان مرد است که در تیم زنان کره جنوبی بازی می‌کند. آن‌ها معتقدند فیزیک ظاهری او کاملا اثبات می‌کند که ایون سان مرد است و نباید در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کرد.

بیشتر بخوانید :  اسپانیا دوباره تحقیر شد در پایان نیمه اول

البته ایون سان در دو بازی ابتدایی کره جنوبی در این جام بازی نکرد اما برابر اسپانیا به میدان رفت و به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها واهمه داشتند تا در بازی‌های مقدماتی به او بازی دهند و او را برای بازی‌های حساس کنار گذاشته بودند.

رسانه‌های کره‌ای در واکنش به این جریان عنوان کردند ایون سان دارای یک شرایط منحصر به فرد است و تنها فیزیک ظاهری او شبیه بازیکنان مرد است و او در واقع زن است.

 

ایسنا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*