رابطه تیلور سوئیفت و جو آلوین و شایعه ازدواج این دو + عکس

جو آلوین عشق جدید تیلور سوئیفت خواننده زن آمریکایی 

تیلور سوئیفت و جو آلوین

تیلور سوئیفت و جو آلوین

زندگی ستارگان در دنیا برخلاف ستارگان و سلبریتی های ایرانی که ادعا میکنند زندگی خصوصیشان به کسی مربوط نیست در رسانه ها و میان مردم محبوب و شنیدنی است .

ستارگان خارجی هرچند تلاش کنند روابط خود را پنهان نگه دارند اما از دوربین و خبرنگاران نمیتوانند فرار کنند و این ستارگان همانند عده ای سلبریتی در ایران که سفرهای خارجی و بیمار شدن و سرم زدن در بیمارستان و ازدواج را خصوصی نمیدانند اما هر چیزی که برخلاف میلشان باشد خصوصی میدانند ، نیستند و اگر موضوعی پیش بیاید و سوالی از آنها شود به جای توهین و بی احترامی به خبرنگار و مردم و طرفدارانشان سعی میکنند پاسخ بدهند .

[irp posts=”13057″ name=”تیلور سوئیفت پردرآمدترین خواننده پاپ دنیا + عکس”]

تیلور سوئیفت خواننده زن آمریکایی یکی از این ستارگان است که این روزها در رابطه با جو آلوین بازیگر ، نوازنده و مدل بریتانیایی است که عکس های رابطه این دو برای چندمین بار در رسانه ها منتشر شده است .

تیلور سوئیفت جو آلوین دوست دختر دوست پسر

رابطه تیلور سوئیفت و جو آلوین

رابطه تیلور سوئیفت و جو آلوین اینطور که معلوم است فراتر از دوستی دختر و پسر بوده و با اشاراتی که تیلور سوئیفت در آخرین آلبوم خود کرده است احتمال میرود که این دو ازدواج کنند .

تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی، به تازگی و برای چندمین بار با مدل، نوازنده و بازیگر بریتانیایی (جو آلوین) در یکی از رستوران‌های نیویورک در فضایی شاعرانه دیده شده است.

پیشتر سایت NW گزارش داده بود که تیلور سوئیفت و آلوین چندین بار در کنار هم در شهر ساحلی “ملیبو” دیده شده اند. انتشار این گزارش شایعات پیرامون ازدواج آن دو را برای مدتی دامن زد.

تیلور سوئیفت جو آلوین ازدواج

تیلور سوئیفت و جو آلوین ازدواج

منابع نزدیک به تیلور سوئیفت نیز خبر از نامزدی او با آلوین داده اند، اما این طور که گفته می‌شود آن‌ها قصد دارند تا پیش از خریدن یک انگشتر نامزدی ایده آل این خبر را از رسانه‌ها پنهان نگهدارند.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان