رابطه تیفانی ترامپ و مایکل بولاس پسر میلیاردر نیجریه ای + عکس

ارتباط تیفانی ترامپ دختر دونالد ترامپ با مایکل بولاس پسر میلیاردر لبنانی – نیجریه ای

تیفانی ترامپ و دوست پسرش

تیفانی ترامپ و مایکل بولاس

یکی از موضوعات قابل نقد دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوریش بددهنی .و بی احترامی به مردم سایر ملل است .

رئیس جمهور آمریکا که آفریقا را به چاه فاضلاب تشبیه کرده بود و مردمش که به این کشور مهاجرت میکنند را به جانوران داخل چاه فاضلاب این روزها با خبری عجیب رسانه ای شده است .

تیفانی ترامپ دختر کوچک دونالد ترامپ در رابطه با مایکل بولاس پسر میلیاردر لبنانی الاصل که در نیجریه که از کشورهای آفریقایی است بزرگ شده است تیتر رسانه ها شده است .

بر اساس گزارش Page Six تیفانی ترامپ سال جاری میلادی، «مایکل بولاس»، جوان عرب مولتی میلیاردری را که در شهر بندری لاگوس، پایتخت سابق نیجریه، بزرگ شده است برای جشن روز شکرگزاری به «مار ئه لاگو»، عمارت شخصی ترامپ در ایالت فلوریدا، دعوت کرده بود.

مایکل بولاس محصل یک مدرسه بین المللی نخبگان در نیجریه بوده است و همچنین برادری فارس از بازیگران و رپر هاست که با عنوان Farastafari فعالیت میکند .

دختر دونالد ترامپ و دوست پسرش

تیفانی ترامپ و دوست پسر نیجریه ای

این گزارش می افزاید خانواده بولاس که اکنون ساکن لندن هستند، مالک یک شرکت خوشه‌ای می باشند که در حوزه های مختلفی از جمله تجارت خودرو و تجهیزات، خرده فروشی و ساخت و ساز فعالیت دارد.

ترامپ چند ماه پیش (ژانویه گذشته) طی نشستی با اعضای کنگره آمریکا در دفتر بیضی کاخ سفید، با اشاره به مهاجرانی که از هائیتی، السالوادور و برخی کشورهای آفریقایی به آمریکا مهاجرت کرده‌اند، گفت: «چرا اینهمه آدم از کشورهایی که چاه فاضلاب هستند را به اینجا راه می‌دهیم؟» رئیس جمهور آمریکا همچنین گفته بود مردم هائیتی مبتلا به ایدز هستند و اگر شهروندان نیجریه پایشان به آمریکا باز شود دیگر به آلونک های خود در کشورشان بازنمی‌گردند.

انتشار حرف های توهین آمیز ترامپ جنجال زیادی به پا کرد. نیجریه با اظهار اینکه این اظهارات باعث خشم و ناراحتی مردم این کشور شده است، آنها را غیرقابل قبول خواند و خواستار توضیحات و شفاف سازی آمریکا در این باره شد. موج انتقادات باعث شد رئیس جهور آمریکا در نهایت منکر به کار بردن اصطلاح «چاه فاضلاب» برای کشورهای آفریقایی شود؛ اما او اذعان کرد ادبیاتی که در نشست کاخ سفید به کار برده بود، «ادبیاتی خشن» بوده است.

گزارش Page Six می افزاید خانواده ترامپ و بولاس هنوز درباره انتشار گزارش ها درباره ارتباط میان تیفانی و مایکل اظهارنظری نکرده اند.

منطبق با کلید واژه: مطالب متفرقه

  1. پریچهر صدفیان
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۹

    زن و شوهر به هم می آیند نوع انتخاب و تقدیر و سرنوشت

    ولی کاش شوهر کانادایی آلمانی اتریشی عربستانی ترکیه ای می گرفت و ازدواج می کرد ش