تکنولوژی در شهر اراک چگونه است؟

شهر اراک رو میتونیم یکی از بزرگترین شهر های ایران و یک کلان شهرتلقی کنیم. شهر اراک در سال 1395 هجری شمسی حدود 520 هزار نفر تخمین زده شده است که رتبه هجدهم پرجمعیت شهر را در ایران به خود اختصاص داده است .
شهر های مجاور اراک را میتوان به همدان و قم و تهران اشاره کرد ، همچنین اگر بخواهیم شهر اراک را از لحاظ صنعتی بودن مورد بررسی قرار دهیم از لحاظ صعنتی رتبه اول و از لحاظ صنایع مادر رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.
از جمله شرکت های صنعتی در اراک میتوان به شرکت آلومینیوم سازی و شرکت آونگان اراک اشاره کرد برخی افراد لقب پایتخت صنعتی ایران به اراک داده اند. شهر اراک دارای 37 شهرک و ناحیه صنعتی فعال می باشد که در حوزه انرزی نفت و پتروشیمی و نساجی ، ماشین آلان ، معدنی ، غذایی رتبه های قابل توجهی را کسب نموده است.
در این مقاله قصد داریم در مورد تکنولوژی در شهر اراک با شما صحبت کنیم در شهر اراک تکنولوژی در حال گسترش می باشد و خوشبختانه مسیر جدیدی را در پیش گرفته است و افراد و کسبه زیادی در این شهر به سمت تبلیغات دیجیتال و فضای مجازی رو آورده اند که این موضوع باعث رشد و افزایش دیده شدن محصولات و خدمات این شهر شده است ، همانطور که مستحضر هستید با کمک تکنولوژی در قرن جدید میتوان کالا و خدمات خود را نه تنها در سطح شهر بلکه در سطح کشوری و یا حتی صادرات به کشورهای دیگر صادر کرد.
اگر بخواهیم از افتخارات شهر اراک در حوزه تکنولوژی مثال بزنیم در چهارمین جشنواره ملی در سال 1390 دانشجویان دانشگاه اراک با حضوری فعال بین چهار رتبه اول در بین دانشجویان و موسسات آموزش عالی قرار گرفتند.

طراحی سایت در اراک

همچنین شهر اراک در امر خدمات طراحی سایت توانسته است رتبه خوبی را کسب کند ، ما به شما مجموعه ای را معرفی میکنیم که سابقه چندین ساله طراحی سایت در اراک را دارا می باشند.
شما دوستان میتوانید همچنین جهت افزایش بهره وری از کسب و کار خود در شهر اراک از مجموعه دیجیتال مارکتینگ نردبان مشاوره و کمک بگیرید ، این مجموعه با تجربه ای چند ساله در امور طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ توانسته است افتخارات بسیاری برای شهر اراک کسب نماید.