خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » تکذیب خوانندگی شهره سلطانی در کافه پلمپ شده + عکس
تکذیب خوانندگی شهره سلطانی در کافه پلمپ شده + عکس

تکذیب خوانندگی شهره سلطانی در کافه پلمپ شده + عکس

تکذیب خوانندگی شهره سلطانی در کافه پلمپ شده تکذیب خبر خواندن شهره سلطانی در یک کافه و تعطیلی کافه به علت خوانندگی شهره سلطانی

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

شهره سلطانی که چند روز پیش به اجرای کنسرت در تالار وحدت پرداخته بود این روزها درگیر حاشیه خواندن در کافه و پلمپ شدن کافه می باشد که خبر خوانندگی شهره سلطانی در کافه تکذیب شد .

شهره سلطانی در پیامی در صفحه اینستاگرام خود از ترانه خوانی در یک کافه و پلمپ شدن کافه به علت زیر آب زنی یکی از دوستان اشاره کرد که برخی از سایت ها با برداشت اشتباه دلیل پلمپ کافه را خوانندگی شهره سلطانی در کافه اعلام کردند .

شهره سلطانی با مشاهده این اخبار سریعا واکنش داده و اعلام کرد که وی در این کافه نخوانده است و از منتشران خبر انتقاد کرد .

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

شهره سلطانی با انتشار عکس بالا نوشت :

دوستان عزيزم آخرين باري كه تو كافه … شب ترانه برگزار كرديم به لطف يه دوست عزيزي كه گزارش داده بودن و به خيال خودش ما كار بدّي كرده بوديم و به قولي زير آب زده بودن كافه ما پلمب شد تا ديروز من فكر ميكردم همه بايد وقتي جايي فعالييت فرهنگی و هنري توش انجام ميشه خوش حال بشن و لذت ببرن ولي ظاهرا اشتباه ميكردم ، اما فقط ميخوام بگم كساني كه تلاش ميكنن نُون كسيو ببرن فقط به يك نفر لطمه نميزنن ، آنجا كلي كارگر و پرسنل داره كه همه از آنجا نآن ميخورن پس فقط نآن من بريده نميشه دوست عزيز . به خدا با اين كارا بعيد بدونم زندگي بآهات مهربون باشه …. حالا به هر حال از جمعه صبح شما عزيزان رو دوباره در كافه … ميبينم و ان ادم نامهربون و مي بخشم و براش مهربوني آرزو ميكنم . به اميد ديدار همگى …🌹…..

 ؛در ضمن اي كاش سوادمونو بيشتر كنيم و بدونيم ترانه خوندن با آواز خوندن فرق داره ، ما فقط ترانه خونديم ( شعر )بدون موسيقي متوجه بشين اونم من نخوندم 😂شايعه نكنين و يه كم خجالت بكشين


در پی انتقاد شهره سلطانی منتشران این خبر به عذرخواهی از خانم سلطانی پرداختند که وی با انتشار متن عذرخواهی به گلایه پرداخته و به دنبال پیگیری قضایی این موضوع است .

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

خوانندگی شهره سلطانی در کافه

شهره سلطانی با انتشار عکس بالا نوشت :

از ديشب تا حالا خيلي صبر كردم تا اين خبر كذب إصلاح بشه و تكذيب بشه ولي مثل اينكه دوستان علاقه متدن به شايعات . جالب اينجاست كه از تو صفحه خودم اين مطلب به غلط بر داشت شده . بي سواد هايي كه فرق ترانه و شعر و آواز رو نميفهمن و حتي متوجه نيستن كه اين كافه خود من بوده و اين اتفاق مربوط به ٢٠ روز پيشه . واقعا خجالت بكشين و من از همين جا اعلامً ميكنم كه به شدت با كساني كه به اين شاىعات دامن ميزنن و با إبروي مردم بازي ميكنن بر خورد ميكنم . دوست عزيزي كه علاقه مندي من را غير موجه جلوه بدّي . وقتي من مجوز كنسرت در تالار وحدت با ان عظمت رو دارم. بيام تو كافه بخونم ؟! خنده داره . ولي اينبار نميگذرم و شديدا و شديدا و شديدا برخورد ميكنم…


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter