خانه » اخبار » اجتماعی » توهین مفتی عربستان به ایران و نجس خواندن مردم ایران + عکس

توهین مفتی عربستان به ایران و نجس خواندن مردم ایران + عکس

توهین مفتی عربستان به ایران و نجس خواندن مردم ایران توهین عبدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ مفتی بزرگ عربستان به مردم ایران و گیاه نجس خواندن ایرانیان

در روزهایی که ایران و عربستان بر سر مشکلات فراوانی با هم در حال جدال هستند برخی از مفتی ها و خوانندگان عربستانی به توهین به مردم ایران میپردازند که نه تنها مشکل را حل نمیکند بلکه باعث واکنش های تند ایرانیان میشود .

عبدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ مفتی بزرگ عربستانی در صحبت های خود مردم ایران را گیاه نجس و دشمن بیت الله الحرام خواند و با توهین به ایران قصد خودنمایی داشته است که البته این مفتی بزرگ تا به حال چندین بار به خاطر فتواهای خنده دار و مسخره خود در جهان مضحکه خاص و عام قرار گرفته است .

توهین مفتی عربستانی به مردم ایران

عبدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ

عبدالعزیز آل الشیخ مفتی اعظم عربستان در مصاحبه با روزنامه سعودی عکاظ، در توهینی آشکار و وقیحانه علیه کشورمان با استفاده از الفاظی زشت و زننده، ایران را گیاهی نجس و دشمن بیت الله الحرام و رسول خدا توصیف کرد.

وی در اظهارات زشت خود مدعی شد: رژیم ایران از 30 سال پیش در خصوص مسأله حج رفتاری بد داشته است.

توهین مفتی عربستانی به مردم ایران

توهین به ایران

وی در ادامه توهین های بی شرمانه خود علیه کشورمان افزود: اینها گیاهی نجس هستند. اینها دشمنان خدا و رسول هستند. ادعا می کنند از حج آنها جلوگیری شده، در حالی که دروغ می گویند. عربستان مانع حج آنها نشده، بلکه نظامی ویژه ترتیب داده که تمامی جهان اسلام بر سر آن توافق دارند.

وی در ادامه افتراهای خود در مصاحبه با روزنامه سعودی عکاظ گفت: آنها چقدر حادثه در بیت الله الحرام درست کردند؟ بزرگترین آنها اتفاقی بود که در سال 1407 هجری رخ داد ؛ برپایی آن تظاهرات ناپسند و تهدید بی گناهان ( اشاره به کشتار حجاج ایرانی در سال 66)

توهین مفتی عربستانی به مردم ایران

توهین به ایران

وی در ادامه فرافکنی های خود افزود: افترا به عربستان یکسره دروغ و انحراف است. آنها به دلیل کمبود خود این اقدامات را انجام می دهند. آنها می خواهند در توجیه مواضع ناپسند خود و برای پوشاندن مشکلاتی که برای ملتشان ایجاد کردند، نگاه ها را به سوی توهین به عربستان برگردانند.

اظهارات مفتی اعظم عربستان در حالی مطرح می شود که روز گذشته خطیب جمعه مسجد الحرام نیز در اظهاراتی مشابه مدعی شد ایرانی ها از مراسم حج برای فتنه انگیزی و ایجاد اختلاف استفاده می کنند.

توهین مفتی عربستانی به مردم ایران

عبدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ

به نظر می رسد مقامات عربستان می کوشند در قالب یک برنامه ریزی هماهنگ، حملات خود را به مقامات و ملت کشورمان تشدید کنند.

1 دیدگاه

  1. خاک تو سر چندشش
    فکر کنم رفیق دجال باشه یه چشمی زشت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*