خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » توهین مجدد شبکه بی بی سی به مردم ایران / کلیپ توهین
توهین مجدد شبکه بی بی سی به مردم ایران / کلیپ توهین

توهین مجدد شبکه بی بی سی به مردم ایران / کلیپ توهین

شبکه شایعه پراکن بی بی سی در اقدام جدید خود در برنامه پرگار با توهین مردم ایران را افرادی دروغگو و ریاکار و نژادپرست و… خواند

 

 

توهین بی بی سی به مردم ایران

توهین بی بی سی به مردم ایران

سال گذشته بود که بی بی سی فارسی اظهار داشت که ایران کشوری جعلی است و مرزهای این کشور بر خون مردم بنا نهاده شده است که اعتراضات فراوانی را به دنبال داشت و تجمعاتی مقابل ساختمان این رسانه سلطنتی به وقوع پیوست. هنوز مدت زمان زیادی از این سخن نابخردانه نگذشته است و خاطره تلخ آن به فراموشی سپرده نشده است که رسانه سلطنتی ملکه الیزابت در تازه ترین اقدام بی شرمانه خود توهین های وقیحانه ای علیه مردم شریف ایران روا داشته است.

بنگاه سخن پراکنی انگلیس در برنامه ای که به توصیف و شرح خلقیات و رفتار ایرانی ها اختصاص داده بود ایرانی ها را انسان هایی دروغگو، ریاکار، نژاد پرست و دو رو و … توصیف کرد. نکته قابل تامل این است به صورت معمول در برنامه پرگار سعی بر این است که چالش و تضارب آراء صورت بگیرد و به همین منظور در انتخاب کارشناس سعی می شود که مخالف و موافق موضوع شرکت داده شود اما در این برنامه که خلقیات ایرانیان می پرداخت جبهه یک دستی تشکیل شده بود و تمامی مهمانان برنامه که بیشتر به دانشجویان ترم اولی شباهت داشتند و نه کارشناس از زوایای متعدد فرهنگ و اخلاق والای ایرانیان به سخره گرفته شد و به مردم شریف و نجیب ایران توهین های وقیحانه ای صورت گرفت.

بنگاه سخن پراکنی بریتانیا باید پاسخگوی اقدامات غیر حرفه ای و سخیف خود باشد و عذرخواهی رسمی رییس بخش جهانی بی بی سی و صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی کمترین کاری است که تا حدودی اقدام بی شرمانه این رسانه را جبران می کند

دانلود کلیپ توهین بی بی سی به مردم ایران

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 5 نظر ثبت شده است.

 1. تقصیر اونا نیست،اونا ذاتشون بده، تقصیر ماست که اجازه میدیم همچین حرفایی زده بشه، کل ایران رو بخاطر کار و سربازی و دانشگاه گشتم، چیزهایی دیدم که هزار برابر بدتر از این حرفا حق خیلی از مردم اون مناطقه، بسیار بی فرهنگ بودن مردم بعضی مناطق، برید و ببینید از نزدیک.. خواستی تایید کن خواستی تایید نکن این پیام رو ولی حرفام عین حقیقته.. یخورده شعور و فرهنگ و شخصیت خانواده های خود رو باید بالا ببرین،نباید بزاریم با دیدن بعضی از این رفتارا حرفای اینجوری رو به کل ایران نسبت بدن.

  • با سلام و احترام
   در تایید نظرتون که شک نکنید .
   اما در پاسختون من خودم دانشجوی منطقه ای بودم که در ایران به وحشی گری و بی فرهنگی معروف هستند اما در اونجا فقط تعداد افراد بی فرهنگ کمی نسبت به بقیه شهرها بیشتر بود اما نسبت به مردم خود اون شهر تعداد کمتر بود .
   ببینید در همه جای دنیا همچین افرادی وجود دارند حتی در کشورهای جهان اول .
   مهم اینه که دهن بعضی که گزافه گویی میکنند و قصد دارند با این مذخرفات آبروی مردم ایران رو ببرند رو ببندیم .
   جالب اینجاست که برخی به جای اینکه بهشون بر بخوره که به خودشون و خانواده هاشون نسبت خر داده شده خوشحالند و میگن شوخی کرده .
   والا من نمیدونم در این مورد چی باید گفت .

 2. بزرگترین مشکل ایران وجود افراد بی شخصیت و بی هویتی است که برای بدست اوردن جایگاهی در جوامع پیشرفته سعی دارند با جنباندن دم خود جایگاهی را گدایی کنند واقعا این افراد بسیار کوچک و حقیر هستند.
  ایران مهد تمدن است زمانی که مردم اروپا روی درخت زندگی میکردند فردوسی در ایران شاهنامه را می سرود
  اقای سینا اگر شما به دوستت بگویی الاغ 23 نفر برمی گردند شما دو تا الاغ را که روی دوپا راه میروید را ببینند

 3. اینان خود فروختگانی هستند که برای کسب درامد به ناموس خودشون هم رحم نمیکنند

 4. این آقاکه درخصوص ایرانیها صحبت میکنه نمیدونم منظورش به کیه ؟ شاید منظورش به همونهایی هست که از یکسال 9 ماهشو توی انگلیس ویا کشورهای به خیال خودشان متجدد و بافرهنگ هستن سپری میکنن . میخواستم بگم دوست گرامی تو چقدر بدبختی بخاطر اینکه اگراین حرفهارو هم نزنی تورو تو استودیو راه نمیدن . آره حق باشماست ایرانی هرچی بگی شاید به خیال خودت درست باشه ، ولی این روبدون ایرانی فرقی نمیکنه کرد باشه یابلوچ آذری باشه یا فارس گیلک باشه یالر فرقی نمیکنه ایرانی هرگز مثل تو نیست که ناموس خودشو به خاط درآمدش درمعرض دید همگان وشاید هم .. . . . قرار بده . توهنوز کوچولویی برو از بزرگترت بپرس که ایران سرزمین غیرت و مردانگی و دوست داشتن و عشق به درستی و حقیقته . تو خیلی کوچولویی جناب تیتیش مامانی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter