خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » مذهبی » توهین خواننده هتاک به ساحت حضرت ابوالفضل العباس / عکس
توهین خواننده هتاک به ساحت حضرت ابوالفضل العباس / عکس

توهین خواننده هتاک به ساحت حضرت ابوالفضل العباس / عکس

توهین خواننده هتاک به ساحت حضرت ابوالفضل العباس ، شاهین نجفی خواننده مرتد برای چندمین بار به مقدسات شیعیان بی حرمتی کرد

شاهین نجفی، خواننده هتاک مقیم خارج از کشور که چندین بار سابقه بی حرمتی و هتاکی به نماد ها و مقدسات شیعی را داشته بار دیگر با انتشار پوستر آهنگ جدید خود به مقام والای حضرت ابوالفضل العباس (ع) جسارت کرد.

به گزارش اولی ها شاهین نجفی خواننده مشهور ضد دینی و شیطانی در جدیدترین اقدام خود کاوری برای آلبومی که قصد دارد در سال ۹۴ منتشر کند ( که ص نام دارد ) طراحی کرده است که تمسخر حضرت ابوالفضل عباس علمدار کربلا را نشانه رفته است .

توهین شاهین نجفی به حضرت ابوالفضل

توهین شاهین نجفی به حضرت ابوالفضل

این کاور که در فروردین ۹۴ منتشر شد مورد بازتاب گسترده ای از سوی ایرانیان قرار گرفت . اکثر کاربران شبکه های اجتماعی بر این باور بودند که ما نباید اعتقادات دیگران را مورد اهانت قرار بدهیم .

وی پیش از این نیز با انتشار قطعاتی به مقام امام هادی (ع)، امام عصر (عج) و به سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) جسارت کرده بود.

همچنین پس از انتشار آثار موهن این خواننده مقیم خارج از کشور چندی از مراجع عظام تقلید حکم ارتداد این خواننده را صادر کردند.

لازم به ذکر است پس از بی حرمتی های پی در پی این خواننده موجی از اعتراضات نسبت به توهین های او از سوی جامعه شیعی شکل گرفت که پس از این اتفاقات پلیس کشور آلمان رسما اعلام کرد که حافظ جان شاهین نجفی در مقابل هر گونه تهدیدی از سوی معترضین خواهد بود.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter