خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ توهین سینا ولی الله مجری شبکه فارسی 1 به مردم ایران
کلیپ توهین سینا ولی الله مجری شبکه فارسی 1 به مردم ایران

کلیپ توهین سینا ولی الله مجری شبکه فارسی 1 به مردم ایران

کلیپ توهین سینا ولی الله مجری شبکه فارسی 1 به مردم ایران مجری برنامه چند شنبه با سینا مردم ایران را کره خر خواند

توهین در فارسی 1 به مردم ایران

توهین در فارسی 1 به مردم ایران

توهین شبکه های ماهواره ای به مردم عزیز ایران تمامی ندارد .

این بار سینا ولی الله در برنامه مضحک چند شنبه با سینا در شبکه فارسی 1 با نهایت بی شرمی مردم ایران را کره خر نسبت داده است .

در مورد این بی احترامی و توهین هیچ سخنی برای گفتن باقی نمی ماند .

 

صرفا جهت اطلاع :

در نظرات مواردی مشاهده کردم که نیاز دیدم پاسخ خودم رو در قسمت مطلب قرار بدم .

اول اینکه دوستان کره خر شوخی نیست بلکه توهین به یک فرد و خانواده اون فرده . فکر نکنم کسی از شنیدن لفظ کره خر و توهین به خود و خانوادش خوشحال بشه ( هر کی خوشحال میشه مسئله خانوادگی خودشه و به بقیه ربطی نداره )

کره خر یعنی فرد و پدر و مادر و جداندر جد وی خر می باشند . اگر کسی به این لفظ شوخی میگه خب خودش میدونه اما از نظر ایرانیان و فرهنگ ایرانی این توهین بسیار بدی هست .

دوم بر فرض شوخی بودن و جوک بودن این موضوع مجری باید با یک لات بی سر و پا تفاوت داشته باشه وگرنه هر لاتی میتونه مجری بشه و هرچی به دهنش اومد بدون جویدن به بیرون پرت کنه و بگه شوخیه .

با عذرخواهی جهت رک گویی خودم در این مطلب لازم به ذکر میدونم که من در مورد خانواده و ایران و ایرانی با هیچکس شوخی ندارم و پاسخ هر کسی رو رک میدم . امیدوارم ناراحت نشید .

توهین مجری فارسی 1 به مردم ایران

دانلود کلیپ توهین سینا ولی الله مجری فارسی 1 به مردم ایران

 

توهین مجری فارسی 1 به مردم ایران


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 130 نظر ثبت شده است.

 1. خاک بر سر بی عرضه یتان فقط بلدید اراجیف بگوییدواسم ان را برنامه بگذارید ولی نمی توانید یک شبکه نگه دارید فقط ور زدن بلدید خاک بر سر تمامی عوامل فارسی وان بی عرضه ها

 2. سلام این خنده هایی ک از پشت برنامه سینا میاد واقعی هس ؟

 3. این بنده خدا این همه میخندونه مردم رو هیچی نمیشه تا یه چیزی گفته اونم شوخی بوده تازه همین طورم هست تو خیابون یه چیزی داد بکشی بگی کلی ادم بر میگرده فکرتون رو بدید به زندگی خودتون والا دنباله فلانن ازش کره بگیرن

  • با سلام و احترام
   من اینجور برداشت کردم که فیتیله ای ها چون کلی وقت همه رو خندوندند پس توهین کردند عیبی نداره
   علی ضیا چون خیلی وقت همه رو خندونده توهین کرد عیبی نداره
   رامبد جوان چون در خندوانه کلی مردم رو خندونده بیاد یه شب به هممون توهین کنه عیبی نداره
   مهران مدیری به همین شکل
   و و و و
   اصلا کلا طبق صحبت های شما رئیس بانک چون بیست سال خدمت کرده یه دزدی چند هزار میلیاردی عیبی نداره
   نظر بنده با شما متفاوته
   من بر این اعتقادم که کار اشتباه اشتباهه و کسی که انجام میده باید تنبیه بشه و باید جوابگو باشه .
   اینکه بگیم هر کس فکر کنه چون تا به حال خوب بوده عیبی نداره کار اشتباه کنه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه .
   جالبه که ایشون خودش پذیرفته اشتباهشو اما برخی از ما ایرانی ها میخوایم بی گناه جلوش بدیم .

 4. داداش شماهم دیگه خیلی داری سخت میگیری اول از همه اون اقا خودش ایرانیه و اگر هم چیزی بگه به خودشم ارتباط داره من خودم چندتا از برنامه هاشودیدم واقعا برنامه شادی داره در کل من فقط نظرم رو گفتم که بیشتر مردم با من موافقن باز منم مثل اون بدبخت هایی که نظر دادن به فوش نبندی

  • با سلام و احترام
   ما کسی رو به فحش نبستیم .
   ببینید اینطور که شما میفرمایید پس هر مجری هر حرفی دلش میخواد بزنه و بگه من کلی برنامه اجرا کردم خوب بوده و مردم خندوندم و ایرانیم هستم پس کسی حق نداره از من انتقاد کنه .
   همین اخیرا مهران مدیری که هم ایرانیه و هم خیلی مردم رو خندونده یه اشتباهاتی در دورهمی داشت که همین سایت ما و خیلی از رسانه ها انتقاد کردند .
   اینطور که شما میفرمایید هیچکس حق نداشت از مهران مدیری انتقاد کنه چون خندونده ما رو و ایرانیم هست .
   ببینید کار اشتباه مورد انتقاد قرار میگیره و به جای حمایت از ایشون باید بفرمایید کارش درسته و حرف ما هم درسته و باید حواسش رو بیشتر جمع کنه .
   اما برای من جالبه همه حمله میکنند به ما و میگن که ما اشتباه میکنیم با اینکه همه قبول دارند که حرفش درست نبوده .

 5. با سلام
  کلا شما دوست دارید مردم غمگین باشند
  کسی که مردم رو میخندونه شما باهاش مخالفید

  • با سلام و احترام
   ما با شادی مخالف نیستیم بلکه با بی ادبی و بی احترامی مخالفیم .
   البته شاید ما ایرانی ها مقصر نیستیم و چون مجری های ما توانایی اجرای با انرژی و شاد بدون بی ادبی رو ندارند فقط بی ادبی و بی احترامی رو موجب خنده میدونیم .
   اگر اجرای مجریان معروف خارجی رو مشاهده کنید اجرای پر انرژی و شاد رو بدون هیچگونه بی ادبی و بی احترامی میبینید .
   در کشورهای خارجی یک مجری رو به علت بی احترامی به راحتی بیرون میندازن و خبر داشتیم که یک مجری مشهور زن رو بخاطر صحبت های تحریک کننده و ناراحتی مردم بخاطر تاثیر این صحبت ها برای بچه هاشون اخراج کردند .
   مجریان ما هم باید یاد بگیرند که بدون توهین به قوم یا مردم یا بی احترامی اجرای شاد و پر انرژی داشته باشند .

 6. نميخوام بي جهت طرف كسي رو بگيرم…منتها يه سري آدم توايران داريم كه تمام وقت دارن در بين مجريهاي خارج از كشور تفحص ميكنن و در نهايت از كاه كوه ميسازن و بعدش شروع به نوشتن مزخرفات هميشگي ميكنن.حالا چون سينا مثل خيليها اهل چاپلوسي نيست طبيعتا اين جور صحبت ها هم زياد راجع بهش گفته ميشه.

  • با سلام و احترام
   چندین بار پاسخ این صحبت شما رو در نظرات همین مطلب دادیم .
   شما میفرمایید میان مجریان خارجی تفحص میکنیم . در سایت ما از توهین علی ضیا نوشته شد از توهین اکبر عبدی نوشته شد از بی احترامی به یک کارتن خواب در برنامه تلویزیونی شبکه خبر گفته شد از توهین جلیلوند گفته شد از توهین فیتیله ای ها گفته شد و … .
   حالا نمیدونم شما چطور ندیده و تحقیق و تفحص نکرده در مورد ما و سایت ما اینگونه نظر میدید .
   پیشنهاد میکنم اول تحقیق و جست و جو کنید سپس اینقدر قاطع در مورد اشخاص قضاوت کنید .
   از نظر ما توهین توهینه چه از سمت مجری خارجی باشه چه از سمت داخلی اما متاسفانه برخی بر این عقیده اند که اگر کسی در ایران توهین کرد باید همه فحشش بدن و اگر کسی در شبکه های خارجی توهین کرد به بهانه اینکه چاپلوس نیست که البته ما معنی چاپلوس نبودن در این زمینه رو نمیفهمیم ، باید بغلش کرد و قربون و صدقش رفت .
   بهتره یه مقدار بیشتر تامل کنیم .

 7. در جوابه کلی حرف هاتون باید عرض کنم که ما در یک اجتماع در یک خانواده داریم زندگی میکنیم نه در یک جلسه فوقه سری و امنیتی کشوری که همیشه بخوایم خشک و همچین مودبانه حرف بزنیم بعضی وقتا شده برای خنده هم صدا کردنه شخصی با نام مستعاره خرو غیره از نظر من مشکلی نیست
  در جوابه استادیوم هم باید عرض کنم تمثیل شما مثه این میمونه که من دارم از بستنی حرف میزنم شما دارید از مضراته نوشابه میگید کانسبتشون به هم نمیخوره نه فوشی که داریم راجبش حرف میزنیم فوشه ناموسیه و استدیو با تلوزیون یکیه
  کما اینکه باید خدمتتون عرض کنم حاله فوتبال به فوششه ینی اکثریته مردم میرن که فوش بدن نتیجش زیاد مهم نیست نیت شاد بودن در کنار همه
  قبلنم خدمتتون گفته بودم اگر من یه گردو دستم بگیرم و دنیا بهم بگه این یه مرواریده این بازم یه گردوئه و اگه یه الماس دسته من باشه یه دنیا بگه این گردوئه اینی که تو دسته منه هنوزم یه الماسه متوجه منظورم میشید؟وجوده شما خر نباشه افاقه میکنه کما اینکه من اصن قبول ندارم که ایشون همچین چیزی اصن خطاب به مردم ایران گفته باشه
  احترام به جای خودش شوخی و مزاح هم به جای خودش قرار نیست همه شبکه ها یه کار رو انجام بدن یه شبکه شبکه خبره یه شبکه شبکه کودکه یه شبکه شبکه اموزش روابطه زناشوییه ایا باید یه پورن استار لحنه حرف زدنش با یه مجری که داره خبر میخونه یکی باشه؟
  اخرین باری که سرچ کردم نه فامیله من ولی الله بود که نسبتی با ایشون داشته باشه که بخوام برای کاراش سرپوش بزارم نه با ایشون درباره حقوقم برای اینکه بیام اینجا ازش طرفداری کنم صحبت کرده باشیم پس این حرفتون خیلی بی منطقه
  در رابطه با نظرتون درباره احمق فرض کردنه کسی که تو خیابون یکی از رفیقاشو که با هم شوخی دارن و به شوخی همدیگه رو با القاب بینه خودی صدا میکننم باید عرض کنم دنیات خیلی کوچیکه
  من به شخصه هیچ ادعایی برای فرهنگی چند هزار ساله ندارم چند هزار ساله که چه عرض کنم چند صد دیقه ای هم ندارم مهم نیست ما چی بودیم اینکه الان اون پتانسیل رو نداریم مفت نمی ارزه توضیح یه فرهنگه چند هزار ساله فقط گول زدنه خودمونه
  موفق باشید

  • با سلام و احترام
   ببینید من جواب صحبت هام رو اصلا در نظرتون نگرفتم .
   بنده خورشید نشون میدم شما نوک انگشت من رو مشاهده میکنید .
   چند تا سوال میپرسم و پاسختون رو میخوام .
   اول اینکه آیا با فحش و بی احترامی و بی ادبی موافقید ؟
   دوم اینکه شما میگید خر گفتن عیبی نداره !!! میگید بی احترامی نیست !!! پس سوال پیش میاد آیا شما در حضور مادر و پدرتون و بزرگترها از کلماتی مثل خر و اینگونه صحبت ها استفاده میکنید ؟؟؟ اگر باز هم میخواید بگید ربطی نداره من میگم این آقا داره یه برنامه اجرا میکنه که قطعا خیلی از افراد مسن و خانواده اهم از بچه دو ساله تا پیرمرد 100 ساله نگاه میکنه . اگر متوجه منظور بنده شدید که دیگه فکر کنم بحثی نباید باشه .
   خر نام مستعار نیست خر کلمه ایست که برخی از افراد به افراد نافهم و بهتر بگیم بی شعور نسبت میدن .
   در مورد ربط فحش استادیوم و خر منظور بنده این بود که ما باید فرزندانمون رو به گونه ای تربیت کنیم که با احترام با دیگران صحبت کنند و نه اینکه با توهین و بی ادبی بخوان بخندن . اگر این رو یادشون بدیم باید فردا منتظر این باشیم که بچه به پدرش بگه خر . نمیدونم شما نظرتون در این مورد چیه . شاید با این هم مشکلی نداشته باشید .
   سوال بعد شوخی از نظر شما شامل بی ادبی و بی احترامی میشه ؟ تخلیه کردن انرژی و شادی با فحش صورت میگیره ؟
   والا شما چیزایی میفرمایید که واقعا بنده رو شگفت زده کرده چون که هر کس که دفاع هم میکنه قبول داره که فحش و بی ادبی کار اشتباهیه اما شما همشون رو تایید میکنید که این دیگه جایی برای صحبت نمیذاره .
   شما میفرمایید مجری خبر با مجری کودک و … متفاوته صددرصد موافقم اما تمام مجری ها باید با احترام و ادب با مردم صحبت کنند و این هیچ ربطی نداره که مجری خبر ادبی صحبت کنه و مجری تفریحی فحشم بده عیبی نداره .
   من سوالی پرسیدم اما پاسخی نگرفتم . شما برنامه مجریان معروف دنیا رو مشاهده کردید و آیا تا به حال دیدید یک مجری معروف دنیا در برنامه کوچکترین بی احترامی کنه ؟؟؟
   انگار فقط برای برخی از ایرانیان بی احترامی و بی ادبی جزو تفریح هست وگرنه در هیچ کجای دنیا همچین رسمی نیست .
   در مورد احمق فرض کردن یک شخص که در خیابان بلند صدا بزنه کره خر فقط کافیه یک بار این کار رو انجام بدید . در هر کجای دنیا . فقط کافیه با صدای بلند در خیابان به هر کی دوست دارید بگید کره خر و عکس العمل اطرافیان رو ببینید . فکر کنم از نگاهشون کاملا مشخصه که همه میگن این دیگه چقدر احمقه که در خیابان و مکان عمومی با صدای بلند بی ادبی میکنه . براشون مهم نیست با کی این کار رو میکنید .
   باز هم تکرار میکنم اگر شخصی در حضور پدر و مادرش با خر صدا زدن بقیه مشکلی نداره و با بالا بردن صداش مشکلی نداره خب حتما تو خیابون هم مشکلی نداره اما اگر کسی برای پدر و مادر و بزرگتر خونوادش ارزش قائل باشه چه در استادیوم چه در صفحه مجازی چه در خیابان برای بزرگترای خودش احترام قائله .
   این موضوع به شخصیت و فرهنگ یک خانواده ربط داره .
   موفق باشید

 8. ادمین جون اگه بی ارزش بود فلان نمیشد اگه بی ارزش بود بهمان نمیشد نکن این چیزیه که هر روز داره تو همه کشور ها و همه ادم ها اتفاق میفته صرف اینکه من به داداشم بگم هوی خره چرا موبایل منو ورداشتی نه داداشه من خر میشه نه من منظورم به این میاد که داداشم بلا نسبت خره یه لفضه دو پهلو همیشه و همه جا ازش استفاده میشه این فقط جمع کردنه امار برای خودتونه
  سوای اینم حرفه بی ربطی نگفته خودتونم همین الان بری تو خیابون داد بزنی هوی کر خر 23 چار نفر نه کله مردم بر میگردن نگات میکنن من این ادمو نه شبکشو تا حالا ندیدمو نمیشناسم ولی این نباشه که ملتو یه چیز دیگه فرض کنید و از احساساته مردم در جهت منافع خودتون استفاده کنید.
  در مورد اینم که میگید مجری و لاته بی سروپا ببخشید شما یا پدرتون یا عضو خانوادتون مدعی هستید تا حالا به کسی خر نگفتید؟اگه نه که یه چیزه دیگس گرچه باورش برای عموم مردم غیر ممکنه اگه اره که جسارتا خودتون یا پدرتونم باید یک لات بی سرو پا بوده باشید عزیزم این نوع برداشت درست نیست
  بعدشم همچین میگید مجری مجری انگار مجری یه چیزه شاقیه خدا نازلش کرده و کتاب اسمانی داره ، مجریم یه ادمه. مجریو برای این میزارن سر کار که با مردم بتونه ارتباط برقرار کنه باهاشون صمیمی باشه وگرنه کتابی حرف زدنو همه بلدن و اگه شما دوس دارید حرف های کتابی گوش بدید میتونید به شبکه های خبر رجوع کنید

  • با سلام و احترام
   در جواب کلی حرفاتون باید عرض کنم که اگر ما در خانواده هامون همدیگرو خر صدا کنیم یک فرهنگ غلط و اشتباه هست که از دید اشتباه ما گرفته شده و باید این موضوع رو حذف کنیم .
   عذر میخوام اما مدتی پیش در استادیوم ها انواع فحش ناموسی داده میشد پس آقای مجری میتونه تو برنامش فحش ناموسی به شما بده و شما بگید چه عیبی داره همه دارن میدن . نه اینطور نیست بلکه با فرهنگ سازی و مخالفت با اینگونه فحش ها به افرادی که اینگونه صحبت میکردند حالی شد که با فحش فقط خودشون رو بی فرهنگ نشون میدن و کم کم تعداد افرادی که فحش ناموسی دادند کم شد و الان میبینیم که خیلی نسبت به قبل بهتر شده .
   تا زمانی که ما خر بودن خودمون و همدیگرو خر صدا زدن رو ادامه بدیم قطعا این بی احترامی و این بی فرهنگی ادامه پیدا میکنه .
   کسانی که فحش ناموسی میدادند قطعا قصد انجامش رو نداشتند فقط میگفتند پس چرا ناراحت میشدیم ازش . خر بودن هم همین شکل هست .
   ما باید یاد بگیریم که به همدیگه احترام بذاریم حتی به برادر و دوستمون .
   خود من دوره مجری گری رو گذروندم و اولین درس کار اجرا رعایت ادب و احترام هست حتی به یک نفر چه برسه به یک ملت یا یک طایفه و یک قشر .
   نمیدونم تعریف شما از مجری چیه که بی ادبی و بی احترامی رو جزو راحت بودن تعریف میکنید اما بهتون پیشنهاد میدم برید برنامه بزرگترین مجری های دنیا رو مشاهده کنید که اکثرا در کشورهای غربی هستند که در صحبت هاشون با تمام انرژی برنامه اجرا میکنند بدون اینکه یک کلمه بی احترامی کنند .
   چطور اونا در دل مردم دنیا جای دارند و فقط مجریان ایرانی با بی احترامی و بی شعوری میخوان در دل مردم جای بگیرند .
   استدلال های شما از نظر بنده بهانه ای است برای اینکه بر روی کار ایشون سرپوش بذاریم .
   قبول کنید و قبول کنید و خواهشا قبول کنید که کار ایشون اشتباه بوده .
   در ضمن نه تنها در ایران بلکه در هر کشور وسط خیابون مثل احمق ها بایستید و فحش بدید یا بی ادبی کنید ملت برمیگردند و نگاهتون میکنند چون که از دیدن یک احمق دیوانه در خیابان تعجب میکنند و هیچ ربطی به خر بودن مردم ایران نداره .
   امیدواریم ما هم که ادعای فرهنگ چند هزار ساله داریم آبروی نیاکانمون را با بی احترامی و بی ادبی و خر صدا زدن همدیگرو و … نبریم تا در جهان مورد تمسخر مردم دنیا قرار نگیریم .

 9. کجاش توهین بود شوخیه دیگه

 10. من کلیپ رو دیدم، اولا ایشون مستقیم که نگفته ایرانی ها کره خر هستند. کسایی که از این شبکه خوششون نمی اید و برنامه های این شبکه منافعشون رو به خطر می ندازه خب بد ترین سو تعبیر رو می کنن نسبت به چیزایی که تو این شبکه گفته میشه. اولا دقت کنید آخرش میگه “این به خاطره این نیست ما به خودمون شک داریم”. منظورش اینه که تو فرهنگ ما ایرانیا جا افتاده هم دیگرو با القاب و چیزای بد همدیگر و صدا می کنیم و این جا افتاده برامون تا یکی رو اینطوری صدا می کنن همه بر میگردن. اینطوری مثال میزنه. البته نتونست مثال خوبی پیدا کنه. کلمات ” جمعیت کشور” هم سبک سرانه از دهنش در ادامه میاد بیرون و گرنه قصد توهین نداشته و کاملا واضحه فقظ نتونست منظورش رو با ادبیات خوبی بیان کنه.

 11. با سلام
  تا حالا مطلب به این بی ارزشی ندیده بودم. گویا فقط تصمیم دارین تعداد صفحات و مطالب رو با مطالب هر چند بی ارزش زیاد کنین.
  لطفا برای قسمت نظرات like و dislike صادقانه بذارین تا خیلیا متوجه بشن که نظرات و جواب های شما چقدر طرفدار داره

  • با سلام و احترام
   اگر بی ارزش بود بازدید بالایی نمیخورد .
   اگر بی ارزش بود شما توش نبودید .
   از نظر شما بی ارزشه چون مخالف عقاید شماست .
   این رو بارها گفتیم و باز هم میگیم کاش به نظرات همه احترام بذاریم .
   کاش همه رو به یک چشم ببینیم .
   کاش کاش کاش
   در مورد لایک و دیس لایک نظرات هم پیگیر هستیم و قصد همچین کاری رو داریم که به امید خدا اگر دوستان کدنویس بتونند این مورد رو هم در همین قالب اضافه میکنیم .

 12. باسلام
  همونطور که خود سینا تو برنامه هاش میگه تمام حرفاش شوخی ونباید از روی حرفاش معنی بدی برداشت و سینا شعور لازم رو برای مجری گری داره اگر نداشت نمی زاشتن مجری شه

 13. به شما چی میرسه این وسط که ی همچین مطلبی رو توی سایتت منتشر میکنی؟ منم رک میگم شما بهتره خودتو ب ی روان شناس نشون بدی
  بعدم ما بهتره شما معنی کره خر رو میدونیم، شما همین الانش داری غیر مستقیم توهین به خانواده ی ایرانی میکنی که میگی
  فکر نکنم کسی از شنیدن لفظ کره خر و توهین به خود و خانوادش خوشحال بشه ( هر کی خوشحال میشه مسئله خانوادگی خودشه و به بقیه ربطی نداره )
  یعنی که هر کسی بر علیه این شبکه و مجریش نشه و فارسی۱ تماشا کنه خر محسوب میشه، فقط آدمای بی سواد رو میشه با این حرفا خام کرد، ملت که آخرش فارسی۱ میبینن چه فایده؟
  بعدم این %۱ ربطی به فرهنگ ایرانی نداره به جنبه ی آدما و برداشتشون از این حرف مربوط میشه (کلمه ی به فرهنگ ما نمیخوره اکثرا برای تحریک کردن بکار میره) و شمایی که دم از فرهنگ ایرانی میزنی چقدر از فرهنگ ایرانی میدونی و اطلاع داری؟
  حالا گیرم که مجری بی سروپا و لات بود جه سودی آیده شما میشه؟
  من واقعا تعجب میکنم از ادمین این سایت، یا شما منطقت رو گذاشتی کنار یا این نوشته ها از جای دیگه ای نشات میگیره یا برای بازدید بیشتر سایتت خواستی همچین کاریو کنی
  اون بازیگر وکیل ایرانی هم ۱حرفی از سر جوگیر شدن زده و خواسته مردم رو تحریک کنه که اگر هم بخوام بحث رو باز کنم وقت گیره و اینجا هم جاش نیست
  پس لطفا شمایی که رک حرفتو میزنی و شوخی هم نداری من و امثال من منتظر شنیدن ۱جواب رک منطقی و عقلانی از شما هستیم نه چیز هایی ازین قبیل، جوابگو باشید

  • با سلام و احترام
   شما که اهل منطق هستید باید فلسفه سایت و سایت نویسی رو بدونید .
   خب توضیح میدم برای کسانی که نمیدونند :
   سایت مکانیست که در اون مطالبی جهت بالا بردن اطلاعات مردم به گونه های مختلف ( سرگرمی ، خبری ، نرم افزاری ، پزشکی و … ) گذاشته میشه . تاکید میکنم که سایت مکانی برای گفتن خاطرات روزانه نیست . وبلاگ مخصوص خاطرات روزانه هست .
   پس جواب سوال اولتون که چرا به این موضوع پرداخته ایم خیلی واضحه و اصلا جایی برای فکر کردن نمیذاره . همونطور که از اتفاقات فرهنگی در ایران انتقاد میکنیم حق داریم از اتفاقات در تمام دنیا انتقاد کنیم اللخصوص همچین موضوع مهمی که به ایرانیان مربوط میشه .
   اما در مورد توهین بنده اول توضیح بدم که به هیچوجه منظور من این نبوده که هر کس فارسی۱ نگاه کنه خر و کره خر هست و این برداشت اشتباه شما هست .
   من حتی نگفتم که هر کس نگه سینا ولی الله بده خر و کره خر هست و باز هم این برداشت اشتباه شماست .
   کاملا پیداست که من گفتم هر کس با این گزافه گویی سینا ولی الله مشکلی نداره و عادی میدونه خب خودش و خانوادش مسئول این هستند و به بقیه ایرانیان نسبت نده . اساس این حرف بنده مربوط به جمله ایست که این آقا به زبون آورده و نه کاری به خودش و نه شبکش داریم .
   اما خب کاملا پیداست که شخصی که اینگونه صحبت میکنه و به بازدیدکنندگان برنامش بی احترامی میکنه انتظار به به و چه چه نباید داشته باشه .
   ببینید این بحث جنبه واقعا غیر قابل درک و فقط برای پیچوندن موضوع و اینکه بخوایم سینا ولی الله رو تبرئه کنیم استفاده میشه وگرنه کاملا واضحه که یک مجری نباید به بینندش بی احترامی کنه حتی در قالب جوک . همونطور که در نظرات میخونید خیلی ها سینا ولی الله رو مبرا میدونند زیرا که میگن مگه دروغ میگه و تا نباشد چیزکی سینا ولی الله نگوید چیزها .
   خب واضحه که چه اتفاقی با این حرف رخ داد .
   من سایت نویس هستم و نمیگم دنبال بازدید و پول نیستم اما خب اتفاقات مهم رو قطعا مینویسم چه در مورد تلویزیون ایران و هنرمندای ایران باشه چه در مورد ماهواره و سینا ولی الله . این رو هم قبلا ثابت کردیم و خیلی بیشتر از ماهواره از اتفاقات فرهنگی ایران انتقاد کردیم .
   شما دم از منطق میزنید اما اگر کمی منطقی فکر کنید مشاهده میکنید که صحبت های بنده غیرمنطقی نیست و در دفاع از هیچکس نیست و بی طرف حرف زدم .

 14. هر کی سکوت کنه یعنی یه جورایی بدش نیومده

 15. این فیلم رو بریده بریده کردن و بهم چسبوندن یه همچین چیزی ازتوش در امده و باور نکنید چون اون موقع که شبکه فارسی وان و مجری سینا داشت این صحبتو میکرد من درحال دیدن این برنامه بودم و این فیلم ساختگی که اینجا گذاشته شده پاپوشی بیش نیست و فقط میخان امار بینندگان فارسی وان رو بیارن پایین ان هم با سیاست خیلی ترو تمیز !

  • با سلام و احترام
   مگه نمیگید حق با شماست پس چرا خود سینا سکوت کرده و هیچ نظری در مورد این کلیپ نداد و جالب اینجاست خودش پذیرفته اما برخی دوست دارند حمایت کنند از کسی که خودش پذیرفته که این کارو کرده .
   شاید شما برنامه یه سینا دیگه رو دیدید چون این سینا خودش پذیرفته جریانو .
   اصلا شما کلیپ رو تماشا کنید واضحه که داره چسبیده شده نیست . چرا الکی از چیزی دفاع میکنید که خیلی واضحه و کلیپ خیلی خیلی واضحه . اصلا شما لبای ایشون رو مشاهده کنید تا یهو نگید صداشم تقلید شده .

 16. دیدن شبکه های ایرانی و ملی کل بیننده هاش 100 نفرم نیستن و این شبکه فارسی وان بالای 3 میلیون بیننده داره خاستن پاپوش واسش بسازن ! اینم یه نوع سیاسته دیگه!

  • با سلام و احترام
   شما این آمار رو از کجا آوردید ؟؟؟
   جالبه که برنامه نود تلویزیون ایران در دو ساعت چند میلیون پیامک میگیره یا برنامه 120 شبکه ورزش که تاره تاسیس هست و خب فقط روی دیجیتال قابل دریافت هست چند صد هزار پیامک میگیره یا برنامه خندوانه یا یا یا یا .
   شما طبق کدوم آمار دارید از 100 نفر و میلیون نفر حرف میزنید ؟
   در حال حاضر تنها شبکه های ماهواره ای که بازدید بالایی نسبت به بقیه داره من و تو هست و بی بی سی .
   بقیشون بازدید آنچنانی ندارند .

 17. مگه اینطوری نیستیم؟ خب هستیم دیگه ! تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!

 18. ممنون از سایت خوبی که دارید موفقق باشید

 19. ادمین جان چرا تهمت میزنی بیخودی ایشون اصلا مردم رو کر خر خطاب نکرد و توهینی نکرد اون قسمتی که میگه کره خر اصلا مال چند قسمت قبلشه و داره یه جک تعریف میکنه داستانشم درباره شکایت پزشکان از برنامه در حاشیه مدیری هستش نه نواب صفوی متاسفانه آقای نواب صفوی به جای پاسخ گویی بابت لو رفتن دروغهاش داره تهمت بی خود میزنه

  • با سلام و احترام
   ما چند بار این موضوع رو توضیح دادیم و باز هم عرض میکنیم حسام نواب صفوی چند ماه بعد از اینکه ما این مطلب و کلیپ رو قرار دادیم در موردش نظر داده و نمیدونم چه ربطی به موضوع داره .
   باز هم عرض میکنم فرق مجری با یک لات بی سر و پا درست حرف زدن هست وگرنه هر لات خیابونی به راحتی میتونه با دلقک بازی مردم رو بخندونه و بگه جوک گفتم .
   مجری باید شعور داشته باشه و احترام مردم رو نگه داره .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter