خانه » اخبار ستارگان » تولد دومین دختر رضا صادقی + عکس

تولد دومین دختر رضا صادقی + عکس

تولد دومین دختر رضا صادقی + عکس: رضا صادقی یکی از خوانندگان جوان و با اخلاق کشورمان است که دارای طرفدراران بی شماری هم هست که به تازگی فرزند دوم رضا صادقی هم به دنیا آمده است که بچه دوم رضا صادقی دختر است و همین هم باعث داغ شدن نام او در فضای مجازی شده است. نام فرزند دوم رضا صادقی ویانا است. پورتال اولی ها تولد ویانا دختر رضا صادقی را به و او خانواده اش تبریک می گوید و در ادامه عکس های رضا صادقی و دخترانش را می توانید مشاهد کنید.

تولد ویانا دختر دوم رضا صادقی خرداد ۹۶

رضا صادقی سلطان مشکی پوش و خواننده موسیقی پاپ کشورمان برای بار دوم پدر شد و خبر این اتفاق خوب را در صفحه اینستاگرامش با مردم به اشتراک گذاشت.

reza sadeghi (1)

رضا صادقی در اینستاگرامش با انتشار این عکس نوشت:

همیشه شبهای قدر پر از اتفاقات تازه است ، خدارو شاکرم از لبخند دوباره اش در زندگیم . و چه زیباست نزول فرشته ما از نگاه رحیم اسمان . دختر رفیق مادر و بال پدره و خدارو شکر برای پرواز روحم حالا دوبال دارم ، ” تیارا ” و ” ویانا ” دستانت را میبوسم بانوی من که مهرت و صبوریت دوباره جهانمان را زیباتر کرد کم اورده بودم به دادم رسید . خدا درد عشق و زیادش کنه ” دخترانم ، تیارا ، ایران ، ویانا…

رضا صادقی خواننده محبوب پاپ در ۲۱ بهمن ۹۱ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بود عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. رضا صادقی ۲ سال بعد از ازدواج خود دارای دختری به اسم تیارا میشود.

reza sadeghi (2)

تیارا دختر اول رضا صادقی

تیارا اولین فرزند رضا صادقیاست که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-03-14 06:39:56Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ایران دختر خوانده رضا صادقی

ایران نام دختری است که چندی پیش رضا صادقی او را در پی رها شدنش توسط مادرش در شهر مبارکه در استان اصفهان به فرزند خواندگی پذیرفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*