آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
روانشناسی کودکان
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

توضیحات مهدوی کیا درباره کلاه برداری از آکادمی فوتبال کیا

توضیحات مهدوی کیا درباره کلاه برداری از آکادمی فوتبال کیاReviewed by مریم قدیری on Jul 11Rating:

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا

 

مهدی مهدوی کیا فوتبالیست غیور ایرانی درباره مسائل مختلفی صحبت کرده که یکی از عجیب ترین بخش های گفت و گو به کلاهبرداری یک فرد خاص مربوط می شود . مهدی مهدوی کیا از کلاهبرداری یک فرد خاص با سو استفاده از آکادمی فوتبال کیا صحبت کرد.

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – فساد های فوتبال پایه و کلاهبرداری

مهدی مهدوی کیا در بخشی از مصاحبه خود به فساد های فوتبال پایه و کلاهبرداری های عجیب و غریبی اشاره کرده است ؛ او همچنین از مربیانی شروع کرده که از والدین پول می گیرند تا بچه ها را به عضویت تیم خود قبول کنند و آن ها را روی نیمکت بنشانند ؛ از مادری که به مربی پسرش ۵ میلیون داده بود تا او در بازی مقابل آکادمی کیا فیکس باشد تا شاید بتواند چشم مربیان آکادمی را بگیرد که حتی با ۵ میلیون هم فیکس نشده است !

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – کلاهبرداری به روش آکادمی کیا

این ها البته خاطراتی هستند که قبلا مشابه آن ها را کم و بیش شنیده ایم . اما عمق فاجعه جایی است که موشک ایرانی داستان نمونه خون را تعریف می کند ! داستان مردی که در ترکیه پای یک لپ تاپ نشسته است و عجیب ترین روش را برای کلاهبرداری ابداع می کند . او همچنین ادعا کرده بود یکی از کانال های انتخاب استعداد ها برای آکادمی کیا است .

سیستم پذیرش هم به این ترتیب بوده که والدین باید نمونه خون فرزندشان را همراه با مبلغی پول برای او ارسال کنند تا بعد از آزمایش خون مشخص شود صاحب این خون استعداد فوتبالیست شدن و شرایط ورود به آکادمی کیا را دارد یا خیر ! این فرد با این روش عجیب پول زیادی به جیب زده و مهدوی کیا زمانی از کلاهبرداری این فرد باخبر می شود که یکی از والدین مال باخته از طریق اینستاگرام موضوع را به اطلاع او می رساند .

روش های کلاهبرداری از زبان مهدوی کیا – پاسخ مهدی مهدوی کیا به مال باخته

« اول به آن خانم گفتم آخر شما چطور باور کردید که با آزمایش خون می توان استعداد فوتبال فرد را سنجید ؟ بعد پیش خودم گفتم حالا که این اتفاق افتاده است برای کمک به این خانواده قبول می کنم فرزندشان خارج از نوبت بیاید تست فوتبال بدهد . از خانم پرسیدم بچه تان چند ساله است؟ جواب او تکان دهنده بود : دو ساله! »