تمجید احمدرضا عابدزاده از پسرش امیر عابدزاده + عکس

تمجید احمدرضا عابدزاده از پسرش امیر عابدزاده به گزارش اولی ها: امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان کلین شیت کرد تا خیلی ها دوباره یاد پدرش و تمجید از عملکرد او بپردازند.

بعد از نیمکت نشینی در جام جهانی 2018 روسیه در دیدار تدارکاتی همین چند روز پیش مقابل ازبکستان در تاشکند نوبت به امیر عابدزاده رسید تا در درون دروازه تیم ملی ایران به صورت فیکس حضور داشته باشد.

امیر تجربه ای 90 دقیقه در کارنامه خودش ثبت کرد که اتفاقا با کلین شیت همراه بود.

کلین شیتی که واکنش پدرش را به همراه داشت و احمدرضا عابدزاده با انتشار عکسی قدیمی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: پس از ۲۰ سال کلین شیت🇮🇷😘

تمجید احمدرضا عابدزاده از پسرش امیر عابدزاده

تمجید احمدرضا عابدزاده از پسرش امیر عابدزاده

امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان پرآوازه تاریخ فوتبال ایران در اردوهای اخیر تیم ملی حضور داشته و در دیدار با ازبکستان دومین دیدار ملی خود را انجام داد.

این بازیکن قبل از جام جهانی، اولین بازی ملی خود را باز هم برابر ازبکستان تجربه کرد. امیر هر چند در آن بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشت ولی یک نیمه بیشتر فرصت بازی پیدا نکرد و از آنجایی که برای ثبت کلین‌شیت حداقل ۶۰ دقیقه بازی لازم است، کلین شیتی به نام سنگربان جوان تیم ملی ثبت نشد.

عابدزاده در اولین مسابقه پس از جام جهانی فرصت بازی پیدا کرد و این بار ۹۰ دقیقه درون دروازه تیم ملی ایستاد و اولین کلین‌شیت ملی خود را رقم زد.

احمدرضا عابدزاده با ۳۴ کلین‌شیت دومین دروازه‌بان برتر تاریخ تیم ملی است. این دروازه‌بان در آخرین بازیهای ملی موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش نشد.

آخرین کلین شیت احمدرضا عابدزاده در انتخابی جام‌جهانی ۱۹۹۸ در دیدار ایران و کویت ثبت شد.

این بازی در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۷۷ برگزار شد و با کلین‌شیت امیر عابدزاده پس از قریب ۲۰ سال، عابدزاده‌ای دیگر موفق به کلین شیت در تیم ملی شد.

منطبق با کلید واژه: عکسعکس ورزشی