آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
مد و مدگرایی
روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

تعیین وارث اکانت ابزار جدید در فیسبوک

تعیین وارث اکانت ابزار جدید در فیسبوکReviewed by admin on Feb 14Rating: 5.0تعیین وارث اکانت ابزار جدید در فیسبوکشبکه اجتماعی فیسبوک در طرحی جدید امکانی را به کاربران خود برای تعیین فردی برای نگهداری اکانت پس از مرگ داده است

شبکه اجتماعی فیسبوک در طرحی جدید امکانی را به کاربران خود برای تعیین فردی برای نگهداری اکانت پس از مرگ داده است

تعیین وارث امکان جدید فیسبوک

فیسبوک به تازگی گزینه جدیدی را اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد فردی را انتخاب کنید که پس از مرگتان از حساب کاربری شما نگهداری کند. این قابلیت ابتدا در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و سپس در سایر کشورها نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
به گزارش اولی ها بزرگترین شبکه اجتماعی جهان تاکنون به منظور حفظ حریم شخصی و امنیت خانواده و دوستان، پروفایل شخصی افراد فوت شده را مسدود می کرد. با این ویژگی جدید که به تازگی به فیسبوک اضافه شده است کاربران قادرند شخصی را به عنوان “legacy contact” تعیین کنند و این شخص پس از مرگ کاربر می تواند بخش هایی از حساب کاربری فرد فوت شده را مدیریت کند.
افرادی که به عنوان Legacy contact انتخاب می شوند دسترسی محدود شده ای به حساب کاربری افراد فوت شده دارند. Legacy contact می تواند یک پست ارسال کند، عکس پروفایل را تغییر دهد، به درخواست های دوستی پاسخ دهد و آرشیوی از عکسها و پست های کاربر را دانلود کند و این به این معنی است که آنها نمی توانند محتوای پیام های خصوصی کاربر را دانلود کنند، پست های نوشته شده ی کاربر یا دوستان فیسبوکی او را ویرایش کنند و یک عکس یا کل حساب کاربری را پاک کنند.
نکات قابل توجهی در مورد این ویژگی وجود دارد. شما تنها می توانید یک نفر را به عنوان legacy contact خود انتخاب کنید و این شخص حتماً باید از بین دوستان فیسبوکی شما باشد و legacy contact نمی تواند این مسئولیت را به شخص دیگری انتقال دهد. در نهایت کاربران همچنان می توانند انتخاب کنند که پس از مرگشان پست ها و حساب کاربری آنها پاک شود.
برای انتخاب legacy contact خود به قسمت Settings -> Security رفته و گزینه Legacy Contact را در پایین صفحه انتخاب کنید. این ویژگی جدید درحال حاضر فقط در آمریکا راه اندازی شده و تنها برای کاربران این کشور در دسترس است.

 

انتخاب