خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » تعطیل شدن برنامه خندوانه و شب کوک در شبکه نسیم !!! + عکس
تعطیل شدن برنامه خندوانه و شب کوک در شبکه نسیم !!! + عکس

تعطیل شدن برنامه خندوانه و شب کوک در شبکه نسیم !!! + عکس

تعطیل شدن برنامه خندوانه و شب کوک در شبکه نسیم شایعه قطع پخش برنامه خندوانه و همچنین عدم پخش مسابقه خوانندگی شب کوک تکذیب شد

شبکه نسیم با برنامه های جذاب و پربیننده خود این روزها به رقیب سختی برای برنامه های ماهواره ای تبدیل شده به گونه ای که بسیاری از مردم ایران با برنامه های جذاب و پرنشاط شبکه نسیم از دیدن ماهواره دست کشیده و به دیجیتال روی آورده اند .

تعطیل شدن خندوانه در شبکه نسیم

خندوانه

از برنامه های موفق شبکه نسیم میتوان به خندوانه ، مسابقه خوانندگی شب کوک و دورهمی و … اشاره کرد که هر کدام در مدت پخش خود توانسته آمار بالایی از مردم ایران را پای گیرنده های دیجیتال و شبکه نسیم بنشانند .

اخیرا اخباری مبنی بر قطع پخش برنامه خندوانه به کارگردانی و اجرای رامبد جوان و همچنین عدم پخش برنامه شب کوک که اولین مسابقه خوانندگی تخصصی در تلویزیون ایران با اجرای باربد بابایی بوده که سری اول شب کوک با استقبال مردم رو به رو شده و مردم در انتظار شب کوک 2 هستند از شبکه نسیم در حال دست به دست شدن می باشد که این خبر توسط مشاور امور نمایشی سیما رد شده و بر طبق گفته های ایشان برنامه خندوانه و همچنین مسابقه خوانندگی شب کوک با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد .

تعطیل شدن شب کوک در شبکه نسیم

شب کوک

دکتر حسین کرمی مشاور امور نمایشی سیما در خصوص جریان سازی برنامه های شبکه نسیم و شایعه قطع برنامه خندوانه گفت: برنامه هایی که تا به امروز شبکه تولید کرده و به برند خوبی تبدیل شده، به هیچ عنوان قطع نخواهد شد و همچنان به تولید خود ادامه خواهند داد و تمام متن هایی که در راستای قطع برنامه «خندوانه» در فضای مجازی در حال دست به دست شدن هست تنها شایعاتی است که رقبا می سازند. برنامه هایی چون خندوانه، دورهمی و شب کوک که تا به امروز ارتباط مخاطب با شبکه را ایجاد کردند، همچنان ادامه دار خواهند بود.

وی تصریح کرد: برنامه «شب کوک» که به خوبی توانست در دل مردم جا باز کند، در حال حاضر در مرحله پیش تولید است و به دلیل گستردگی آن تولید برنامه قدری با حساسیت های بالایی مواجه است که در زمان آماده شدن روی آنتن شبکه قرار خواهد گرفت.

تعطیل شدن خندوانه در شبکه نسیم

خندوانه

کرمی خاطرنشان کرد: رامبد جوان مجری توانمند تلویزیون در این مدت برای ساخت برنامه ای به این گستردگی فشار و استرس بالایی را تحمل کرده که با توجه به جلو بودن ضبط برنامه پیشنهادی در جهت استراحتی چند روزه به آن ها دادم که با انرژی مضاعف مجدد، برنامه را تولید کنند.

مشاور امور نمایشی سیما درباره برنامه های پیش رو گفت: در پی مدیریت جدیدی که به من واگذار کردند برنامه های بسیاری را پیش رو داریم که باید به درستی به آن ها رسیدگی شود تا به قوام و ثبات مناسبی برسد که این برنامه ها به دو بخش تقسیم می شود؛ یکی برنامه هایی از پیش ساخته شده و در حال تولید که باید به اتمام برسد و برنامه هایی که معاونت با چشم اندازی یک و پنج ساله به تهیه آن ها میپردازد که هریک از تولیدات در بخش های مختلف چون الف ویژه، الف معمولی و یا ترکیبی از این دو ساخته می‌شود که باید به درستی مورد بررسی قرار گیرد.

تعطیل شدن شب کوک در شبکه نسیم

مسابقه خوانندگی شب کوک

وی افزود: همچنین قصد داریم برنامه هایی را با توجه به موضوعات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و از همه مهمتر طنز در دستور کار قرار دهیم تا برنامه هایی شاد و پویا را در شبکه های مختلف سیما شاهد باشیم.

وی ادامه داد: تمام تلاش را میکنیم تا به یک روال منظم و صعودی در تولید برنامه های موفق در سیما برسیم که تمام آن ها نیازمند تلاش و دعای خیر مردم است.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter