خانه » زناشویی » دانستنی های جنسی » تعداد رابطه جنسی نرمال چقدر است ؟

تعداد رابطه جنسی نرمال چقدر است ؟

تعداد رابطه جنسی نرمال چقدر است ؟Reviewed by اولی ها on Jul 24Rating: 4.5تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشوییباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه روانشناسی زناشویی و دانستنی های جنسی مطالبی را درباره تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشویی در اختیار شما قرار دهد! در این مقاله با ما همراه باشید .

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشویی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه روانشناسی زناشویی و دانستنی های جنسی مطالبی را درباره تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشویی در اختیار شما قرار دهد! در این مقاله با ما همراه باشید .

رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی مشترک است و تحقیقات نشانگر این است که در زوج هایی که رابطه زناشویی کافی و رضایت بخشی را ندارند ؛ احتمال بحث و درگیری، سردی در رابطه، خیانت و در نهایت طلاق بیشتر می شود .

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشوییمیانگین نرمال رابطه جنسی چقدر است؟

 رابطه زناشویی زن و شوهر بستگی به عوامل مختلفی دارد . عواملی همانند میزان تمایل جنسی در هر یک از زوجین ، طول مدت ازدواج ، میزان رضایت از زندگی مشترک ، سبک زندگی، شغل آن ها، ساعات کاری، سن زوجین و مهارت های جنسی در رابطه زناشویی موثر است . ولی طبق نظر بیشتر سکس درمانگر ها ( سکس تراپیست ) و با توجه به عوامل مختلف، به طور میانگین داشتن رابطه جنسی بین ۱ بار در هفته تا ۱ بار در ماه نرمال و طبیعی می باشد .

بیشتر بخوانید : سکس تراپی چیست و سکس تراپیست کیست

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشوییتفاوت های فردی در میزان تمایل جنسی و سبک زندگی

با توجه به تحقیق های انجام شده همان گونه که ذکر شد ، می توان هفته ای یک بار تا ماهی یک بار رابطه جنسی را نرمال دانست . اما مهم تر از تعداد دفعات انجام آن ، رضایت زن و شوهر از کیفیت رابطه جنسی آن ها است. همانطور که انسان های مختلف اشتهای متفاوتی دارند و برخی به غذا اهمیتی بیشتر می دهند برخی از آن ها کمتر؛ در رابطه جنسی نیز همین شرایط وجود دارد. برخی از افراد تمایل دارند هر روز رابطه جنسی داشته باشند اما برخی دیگر هفته ای یک بار و برخی ماهی یک بار برای آن ها کافی می باشد .

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشویی

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشوییآیا زندگی مشترک شما در خطر است ؟

طبق قاعده مورد تایید اکثر سکس درمانگران، رابطه جنسی کمتر از ۱۰ بار در سال را می توان به عنوان ملاکی برای زندگی مشترک بدون سکس دانست .

با اینکه رابطه زناشویی روشی برای ابراز عشق و علاقه زوجین به هم است و سبب گرم تر شدن زندگی مشترک آن ها خواهد شد اما رابطه جنسی کم نیز به شرط آنکه هر دو نفر مشکلی با این موضوع نداشته باشند زندگی زناشویی آن ها را به خطر نمی اندازد.

بیشتر بخوانید : تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی زنان !

تعداد رابطه جنسی نرمال در زندگی زناشویی – چه زمانی باید به مشاور مراجعه کنیم؟

واقعیت این است که رابطه زناشویی همانند چسب، زوجین را به هم نزدیک خواهد کرد و بدون آن زن و شوهر در بهترین شرایط، دوستان خوب و در بدترین شرایط، سوهان اعصاب یکدیگر خواهند شد!

در صورتی که یکی از موارد زیر برای روابط جنسی شما صادق است بهتر است از روانشناس کمک بگیرید:

  1. تعداد رابطه جنسی کمتر از ۱۰ بار در یک سال
  2. عدم رضایت هر دو طرف یا یکی از طرفین از رابطه جنسی خود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
نظم دادن کابینت
طالع بینی شهریور 1398
افدرین
فال روزانه شنبه 2 شهریور 1398
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.