خانه » اخبار » اجتماعی » تظاهرات پسران ترکیه برای نبود دختر برای ازدواج + عکس
loading...

تظاهرات پسران ترکیه برای نبود دختر برای ازدواج + عکس

تظاهرات پسران ترکیه برای نبود دختر برای ازدواج پسران مجرد ترکیه در اعتراض به مهاجرت دختران ترک و نبود دختر مجرد برای ازدواج تظاهرا کردند

در روزهایی که کشور روسیه برای جذب مهاجران پسر به کشورش به پسران خارجی که با دختران روس ازدواج کنند تابعیت روسیه و همچنین 15 هزار دلار پول نقد پاداش میدهد پسران ترکیه در پی مهاجرت دختران مجرد کشورشان و نبود دختر مجرد برای ازدواج دست به تظاهرات زدند .

شاید ترکیه هم باید برای مشکل پسران مجرد خود دست به تصویب قانونی برای جذب دختران خارجی برای ازدواج با پسران مجرد خود بزند البته با دادن پاداش های گوناگون همچون تابعیت ترکیه و پاداش نقدی به دختران مجرد خارجی .

مردان جوان مجرد در روستایی در استان مرسین ترکیه به دلیل آنچه مهاجرت دختران جوان به شهرها و ” عَزَب” ماندن شان خواندند، تظاهرات کردند و خواستار کمک مقامات دولتی به این روستا برای برقراری موازنه جمعیتی شدند.

به گزارش سی ان ان ترک مردان جوان مجرد روستایی در شهرستان ” اردملی” استان مرسین در جنوب ترکیه (در شرق آنتالیا) با برپایی تظاهرات و به دست گرفتن پلاکاردهایی خواستار کمک دولت به جوانان این روستا برای ازدواج شدند.

آنها با اشاره به اینکه جمعیت روستا در یک دهه گذشته به دلیل پدیده مهاجرت ها ، ترور و عدم ازدواج از 400 نفر به 200 نفر کاهش یافته است به وجود دستکم 25 مرد جوان بین 25 تا 45 سال مجرد در این روستا اشاره کردند که آماده ازدواج و تشکیل خانواده هستند اما دختری برای ازدواج نمی یابند و از سوی دیگر حاضرو راضی نیستند روستای آبا و اجدادی خود را ترک کرده و به شهرها بروند.

آنها با اشاره به اینکه حاضرند در صورت ازدواج به فراخوان رجب طیب اردوغان و احمد داوود اوغلو رییس جمهور و نخست وزیرترکیه مبنی بر آوردن دستکم 5 فرزند جامه عمل بپوشانند، از رییس جمهور و نخست وزیر ترکیه خواستند تا برای حل مشکل یافتن زوج هایی مناسب برای ازدواج این جوانان مشتاق به تشکیل خانواده اقدام کنند .

گفتنی است معترضان جوان و مجرد که غالب جمعیت روستا در این تظاهرات آنها را همراهی می کردند، تاکید کردند آخرین ازدواج صورت گرفته در این روستا 9 سال پیش صورت گرفته است و از آن تاریخ به بعد این روستا شاهد هیچ ازدواجی نبوده است و بسیاری از دختران جوان این روستا با مهاجرت به شهرهای بزرگ تر دور و نزدیک از شمول قسمت آنها برای ازدواج خارج شده اند.

تظاهرا ت پسران مجرد ترکیه برای نبود دختر مجرد

تظاهران پسران مجرد در ترکیه

تظاهرا ت پسران مجرد ترکیه برای نبود دختر مجرد

تظاهران پسران مجرد در ترکیه

تظاهرا ت پسران مجرد ترکیه برای نبود دختر مجرد

تظاهران پسران مجرد در ترکیه

تظاهرا ت پسران مجرد ترکیه برای نبود دختر مجرد

تظاهران پسران مجرد در ترکیه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*