تصاویر کشف جسد و پیکر غرق شده مجید غلام نژاد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۶-۲۵
192 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 تصاویر کشف جسد و پیکر غرق شده مجید غلام نژاد به گزارش اولی ها: مجید غلام نژاد بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ، استقلال و سایپا به دلیل غرق شدگی […]


 تصاویر کشف جسد و پیکر غرق شده مجید غلام نژاد به گزارش اولی ها: مجید غلام نژاد بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ، استقلال و سایپا به دلیل غرق شدگی جان خود را از دست داد.

تصاویر تلخی از پیدا شدن پیکر مجید غلام نژاد منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

پیکر غرق شده مجید غلام نژاد

پیکر غرق شده مجید غلام نژاد

جزئیات درگذشت غلام نژاد

بعد از شایعات زیاد، سرانجام علت دقیق مرگ مجید غلام نژاد اعلام شد.

مدیرعامل آتش نشانی بندرعباس در این باره گفت: این حادثه ساعت یازده امروز به آتش نشانی اطلاع داده شد که چهار غواص به منطقه اعزام شدند و به علت صعب العبور بودن منطقه، ساعت ۱۳ جستجو برای یافتن پیکر این ورزشکار آغاز شد.پس از ۲۵ دقیقه جستجو پیکر این ورزشکار در محدوده روستای بیخ منطقه هماگ بندرعباس از آب خارج شد.

مجید غلام‌نژاد ظهر امروز به همراه خانواده در منطقه گردشگری سیاهوی بندرعباس حضور داشته که برای دقایقی برای شنا وارد آب می‌شود.او پس از چند دقیقه‌ای شنا برای شیرجه به درون آب از ارتفاعی بالا می‌رود که پس از شیرجه به درون آب دچار شکستگی ناحیه سر و جمجمه می‌شود.

او در بندر عباس با راه اندازی سالن و امکانات بدنسازی، مشغول بکار بود. مجید، متاهل بود و به همراه همسر و فرزندش در بندر اقامت داشتند.

وی ٨٠۴ میلیون تومان از استقلال طلب داشت که دی ماه سال قبل طی توافق با این باشگاه و تخفیف قابل توجه ۵٠ درصدی با این باشگاه تسویه کرد.

مجید غلام‌نژاد بخاطر مشکل قلبی و به توصیه پزشکان فوتبال را تقریبا کنار گذاشته بود.

پاسخی بگذارید