تصاویر فاطمه گودرزی در مراسم ازدواج پسرش

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۵-۲۰
1248 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ازدواج پسر فاطمه گودرزی باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با ازدواج پسر فاطمه گودرزی در اختیار شما قرار دهد […]


ازدواج پسر فاطمه گودرزی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با ازدواج پسر فاطمه گودرزی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

 

چند ماه پیش بود که انتشار عکس دونفره دریا مرادی دشت و پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی سرتیتر خبرها شد اما واکنشی از سوی هیچ کدام از این هنرمندان انتشار پیدا نکرد که تاییدی بر این ادعا شود .عروس فاطمه گودرزینوزدهمین جشن حافظ در تاریخ بیستم تیرماه برگزار شد و فاطمه گودرزی بازیگر کشور ما به همراه عروس و پسر خود در این مراسم حضور پیدا کرد .دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من نیز با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواج خود واکنش نشان داد و عاشقانه هایی را برای همسر خود نوشت . عروس فاطمه گودرزی با انتشار این عکس که تصویر همسر خود را  کات کرده بود نوشت: کنار تو همیشه سرم بالاست ….. نوزدهمین جشن حافظ…

دریا مرادی دشت در سال 1390 در سریال امروز و فردا به ساخته حسین قناعت ایفای نقش داشت و در این سریال با پویان گنجی و فاطمه گودرزی همراهی کرد .دریا مرادی دشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان می باشد که بازیگری را با سریال تبریز در مه آغاز کرده است و سریال ویلای من مهران مدیری تجربه موفقی برای او بوده که راه را برای بازی های دیگر او در سریال شوخی کردم و در حاشیه باز کرد و اکثر مردم او را با این سریال ها شناختند .

و حالا مراسم عروسی پسر فاطمه گودرزی و همرسش برگزار شد . فاطمه گودرزی در اینستاگرام خود با انتشار این عکس نوشت : اینم از بچه شیر من که ……بعععله انشاالله همه جوانها خوشبخت شوند. تصاویر مراسم ازدواج پویا گنجی، پسر فاطمه گودرزی با دریا مرادی دشت در زیر آورده شده است .

 

 

عروس فاطمه گودرزی

 

پاسخی بگذارید


آموزش ارز دیجیتال