خانه » اخبار ستارگان » جزئیات تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس از زبان بازیگر مرد با عکس

جزئیات تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس از زبان بازیگر مرد با عکس

جزئیات تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس از زبان بازیگر مرد فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت ایران در چالوس تصادف کرد و جزئیات تصادف فتحعلی اویسی از زبان بازیگر مرد .

فتحعلی اویسی بازیگر مرد ایران در نمک آبرود در چالوس با انحراف و واژگونی ماشینشان دچار سانحه تصادف شدند .

فتحعلی اویسی و همسرش در ماشین حضور داشتند که در این سانحه خوشبحتانه هر دو سالم هستند .

تصادف فتحعلی اویسی و همسرش با اقدام سریع نیروهای امدادی همراه بود که پس از بستری شدن بازیگر مرد و همسرش در بیمارستان چالوس پس از انجام ویزیت و اقدامات درمانی مرخص شدند .

جزئیات تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس از زبان بازیگر مرد

تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های چزشکی مازندران با بیان اینکه فتحعلی اویسی چهره سرشناس و معروف تلویزیون و سینما از تصادف جان سالم به در برد اظهار داشت: در ساعت ۵۴ دقیقi بامداد شنبه ۲۸ اسفند خبر وقوع انحراف و واژگونی یک دستگاه خودروی سوزوکی ویتارا به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اعلام شد.

وی با اظهار اینکه این حادثه در منطقه هتل هایت نمک آبرود در چالوس اتفاق افتاد افزود: در این حادثه آقای فتحعلی اویسی بازیگر معروف سینما و تلویزیون و همسرشان دچار سانحه شدند که توسط همکاران پایگاه اورژانس هچیرود پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.
وی افزود: بر اساس آخرین گزارش ها خوشبختانه آسیب های جدی ندیدند و بعد از انجام ویزیت و اقدامات درمانی لازم از بیمارستان مرخص شدند.

فتحعلی اویسی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص تصادفی که ساعاتی پیش با خودرو شخصی‌اش داشت گفت: «در جاده متل قو به سمت نمک آبرود و به همراه همسرم مشغول رانندگی بودم که ناهمگون بودن جاده و ماسه‌ای که کف آن ریخته شده بود باعث بر هم خوردن تعادل و واژگونی خودروی من شد.»

او ادامه داد: «با صحبت های که با مسئول حمل و نقل خودرو داشتم گفت که این چندمین تصادف این روزها است و این جاده استاندارد نیست.»

جزئیات تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس از زبان بازیگر مرد

تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس

بازیگر سریال «کمربندها را ببندیم» تصریح کرد: «بعد از واژگونی خودرو هشت بار به دور خود چرخید و خدا خواست تا زنده بمانیم. در حال حاضر از بیمارستان مرخص شده ایم و حال عمومی هر دوی ما کاملاً خوب است.»

اویسی لطف خدا را باعث بخیر گذشتن این حادثه خواند و خاطرنشان کرد: «خدا را شکر می کنم که در آستانه سال نو رحمت خود را به من نشان داد و این بهترین پیام نوروز برای من است. پس از تصادف مردم ناحیه و رهگذران بی نهایت به ما لطف داشته و کمک کردند تا از مهلکه جان سالم به در ببریم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*