خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ حوادث » کلیپ تصادف دختران تهرانی دبیرستانی موتور سوار
کلیپ تصادف دختران تهرانی دبیرستانی موتور سوار

کلیپ تصادف دختران تهرانی دبیرستانی موتور سوار

کلیپ تصادف دختران تهرانی دبیرستانی موتور سوار با یک موتور دانلود فیلم تصادف دو دختر تهرانی موتورسوار با یک موتور شاخ به شاخ

خودنمایی دختران دبیرستانی در تهران باعث ایجاد تصادف و دردسر برای آنها شد تا بار دیگر این دختران تهرانی فکر خودنمایی و کاری را که در آن وارد نیستند را از سر خود بیرون کنند .

تصادف دختران تهرانی موتورسوار

موتور سواری دختران تهرانی

دو دختر تهرانی دبیرستانی که اینگونه که پیداست برای خودنمایی سوار بر موتور شده و قصد موتورسواری داشتند 10 الی 20 متری جابجا نشده با یک موتور شاخ به شاخ شدند .

البته در کلیپ موتورسواری دختران تهرانی که منتشر شده است شانس این دو دختر گرفته که از سمت رو به رو یک موتور می آمد نه یک ماشین و در ضمن شانس این دو دختر دبیرستانی گرفت که یک موتور از رو به رو آمد وگرنه به جاده خاکی میزدند و به درختان برخورد میکردند .

از حال دختران و سرنشین موتور رو به رو بعد این تصادف دردناک خبری در دست نیست اما کاش دختران ایرانی به جای اینگونه فعالیت ها که بیشتر برای خودنمایی انجام میگردد به فعالیت هایی سودمندانه تر برای خود و خانواده و سپس جامعه و کشورمان ایران بپردازند .

قطعا در کشور ایران برای دختر ایرانی فعالیت های بسیاری وجود دارد که نیازمند دختران شجاع و نترسی مثل این دو دختر دبیرستانی می باشد .

در زیر فیلم تصادف دختران موتورسوار تهرانی را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ شاخ به شاخ شدن دختران دبیرستانی موتورسوار


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 4٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter