خانه » اخبار ستارگان » تصادف امین حیایی در جاده کرج و مرگ امین حیایی !! + عکس
loading...

تصادف امین حیایی در جاده کرج و مرگ امین حیایی !! + عکس

تصادف امین حیایی در جاده کرج و مرگ امین حیایی شایعه فوت امین حیایی بر اثر تصادف امین حیایی در جاده کرج توسط مدیر برنامه امین حیایی تکذیب شد

بازار داغ شایعات این بار دامن امین حیایی بازیگر خوب و پرطرفدار ایران را گرفت و این بار باز هم خبر تکراری مرگ برای بازیگر ایرانی مطرح شده بود و تصادف امین حیایی در جاده کرج و مرگ امین حیایی مطرح شده بود .

تصادف امین حیایی و فوت امین حیایی

امین حیایی

در حالی که برخی برای بدست آوردن بازدید برای گروه یا صفحه خود در نرم افزار های ارتباطی و سایت ها دست به انتشار شایعاتی مبنی بر مرگ بازیگران ایران میزنند این بار خبر تصادف امین حیایی و فوت امین حیایی در سرتیتر اخبار قرار گرفت که این خبر به سرعت توسط روزبه معینی مدیر برنامه های امین حیایی تکذیب شد .

شایعه مرگ امین حیایی در تلگرام برای جمع آوری کاربر برای گروه انجام شده بوده که طبق معمول این خبر نیز دروغ بوده و صرفا جهت جمع آوری عضو بوده است .

تصادف امین حیایی و فوت امین حیایی

مرگ امین حیایی

روزبه معینی با انتشار عکس بالا نوشت :

دوستان عزیز وطرفداران امین حیایى عزیز

آقاى حیایى در سلامت کامل به سر مى برن و دچار هیچ سانحه اى نشدن واقعا دست ازاین شایعه سازى بردارین و با آبرو و احساسات هنرمندان و خانواده هایشان و طرفدارانشان بازى نکنین ، به امید روزى که ریشه شایعه و شایعه پراکنى از دنیا پاک شود ????

4 دیدگاه

 1. خدا خیرتون بده با اطلاع رسانیتون
  بخدا خیلی ترسیدم
  انشالله هنرمندایی همچون امین حیایی در سلامت کامل باشن

  • با سلام و احترام
   وظیفه است .
   متاسفانه این روزها اینقدر این شایعات برای ستارگان درست میشن که هر روزه ما مطالبی از این قسم برای رفع شایعات و دروغ ها داریم .

 2. دروغه اگه مرده بوداخبار میگفت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*