خانه » عکس » عکس بازیگران » تشییع جنازه علی طباطبایی / عکس

تشییع جنازه علی طباطبایی / عکس

تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع پیکر بازیگر جوان ایرانی سید علی طباطبایی از خانه وی تا بهشت زهرا

به گزارش اولی ها پیکر علی طباطبایی هنرمند جوان سینما و تلویزیون امروز سه شنبه دهم شهریور ماه ساعت ۹ صبح از مقابل منزل وی به سمت بهشت زهرا (س) تشییع می شود و این درحالی است که تا کنون تلاش می شد که مراسم تشییع از مقابل درب خانه سینما شماره ۲ باشد.

بنا به درخواست خانواده علی طباطبایی و شرایط آنها مراسم تشییع از مقابل خانه وی از منطقه اقدسیه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سینما خبرگزاری میزان حاضر در محل برگزاری مراسم تشییع زنده یاد علی طباطبائی تا دقایقی دیگر آغازمی شود.

بنابر این گزارش تا به این لحظه هنرمندانی همچون فریدون جیرانی، مجید یاسر، یاسر داوودیان،فرهاد قائمیان، محمد رضا غفاری، افسانه چهره آزاد و… و هنردوستان حضور دارند.

این در حالی است که این هنرمندان در خانه ی سید کمال طباطبائی پدر علی طباطبائی مستقر هستند و تا این لحظه خبرنگاران پشت در بسته حضور دارند.

علی طباطبایی فرزند سیدکمال طباطبایی تهیه کننده فیلم و سریال در سینما و تلویزیون است که شب گذشته هشتم شهریور ماه بر اثر ایست قلبی در بیمارستان درگذشت.

این بازیگر جوان تاکنون در مجموعه های متعددی چون «قلب یخی»، «بچه های نسبتا بد»، «آشپز باشی»، «ترانه مادری» و تعدادی دیگر از آثار سینمایی و تلویزیونی به عنوان بازیگر حضور داشته است.

همچنین مراسم ختم وی نیز روز جمعه ۱۳ شهریور ساعت ۱۸ در مسجد نور برگزار می شود.

تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی تشییع جنازه علی طباطبایی

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*