خانه » اخبار » اجتماعی » ترفند داعش برای تشخیص دختر از زن + عکس

ترفند داعش برای تشخیص دختر از زن + عکس

ترفند داعش برای تشخیص دختر از زن گروهک تروریستی داعش برای تشخیص دختران مجرد از زنان متاهل به روشی جدید روی آورده است

گروهک تروریستی داعش که این روزها با وضع قوانینی زندگی را بر مردم شهرهای در سیطره خود سخت کرده است برای تشخیص دختران از زنان به روشی جدید روی آورده تا برای داعشی های شهوت پرست تشخیص این دختران مجرد از زنان متاهل راحت باشد .

پوشش دختران و زنان داعش

زنان داعش

شاهدان عینی در شهر موصل عراق از شدت یافتن افراطی گری های گروهک تروریستی داعش خبر می دهند. این بار رهبران فکری داعش برای تشخیص زنان مجرد از زنان شوهردار ، دستور دادند تا پوشش ویژه ای در این خصوص برای زنان در نظر گرفته شود.

پوشش دختران و زنان داعش

زن داعش

به نقل از اکونومیست زنان داعشی به دستور رهبران فکری این گروهک تروریستی به کلیه دختران و زنان مناطق تحت سیطره خود در شمال غرب عراق اعلام کردند تا از این به بعد زنان مجرد از نقاب سفید در کنار پوشش اسلامی خود استفاده کنند و زنان شوهردار نیز با همان پوشش سابق خود با نقاب مشکی در انظار عموی ظاهر شوند.

پوشش دختران و زنان داعش

دختر داعش

بر پایه این گزارش، مردم شهر موصل به دنبال اعلام این قانون، برای جلوگیری از سوء استفاده های داعش از بیرون آمدن زنان و دختران خود به جزء برای مسائل ضروری خودداری کرده اند. چندی پیش داعشی ها دو دختر جوان را در موصل ربوده بودند.

رهبران داعش از طریق این گونه اقدامات سعی دارند تا مردم را در تنگنا قرار دهند و واکنش آنها را در مورد پذیرش قوانین داعشی و میزان اطاعت پذیری آنها مشاهده کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*