خانه » عکس » عکس بازیگران » تیپ ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

تیپ ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

تیپ ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو عکس های منتشر شده از تیپ ترانه علیدوستی بازیگر زن ایرانی و داور جشنواره فیلم توکیو در این جشنواره .

حضور بازیگران ایرانی در جشنواره های گوناگون فیلم در سرتاسر دنیا موجب افتخار برای تمام ایرانیان است .

ترانه علیدوستی بازیگر زن ایرانی که در سال های اخیر با شهرزاد بسیار دیده شد این روزها در جشنواره فیلم توکیو به عنوان داور حضور دارد .

ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو با تیپ های مختلفی حاضر شد که عکس هایی از تیپ ترانه علیدوستی در این جشنواره منتشر شده است .

ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

کنفرانس مطبوعاتی هیات داوران بخش مسابقه جشنواره فیلم توکیو شب پنجشنبه ۳ آبان در سال ۲۰۱۸ با حضور ترانه علیدوستی برگزار شد.

ترانه علیدوستی در بخشی از این نشست گفت: من مطمئن هستم که تمام فیلم‌های این مجموعه و فیلمهای که در جشنواره حضور دارند فیلم‌های خوب هستند . من سعی خواهم کرد که در داوری نام و کشور سازنده را فراموش کنم.

وی ادامه داد: این که در جشنواره فیلم توکیو دو داور زن حضور دارد بسیار امر پسندیده و رو به جلو است.

امسال بریلیانت ما مندوزا از فیلمسازان مطرح فیلیپینی ریاست هیات داوران بخش رقابتی جشنواره فیلم توکیو را بر عهده دارد و ترانه علیدوستی در کنار برایان برک تهیه‌ کننده آمریکایی، استنلی کوان کارگردان و تهیه‌کننده اهل کشور هنگ کنگ و کاهو مینام ی بازیگر ژاپنی دیگر اعضای هیات داوران این رودیداد سینمایی را تشکیل می‌دهند.

ترانه علیدوستی در این جشنواره یک کلاس پیشرفته بازیگری هم برگزار می‌کند.

ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو ژاپن ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*