خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » تجاوز 17 افغانی به پسر 17 ساله ایرانی
تجاوز 17 افغانی به پسر 17 ساله ایرانی

تجاوز 17 افغانی به پسر 17 ساله ایرانی

تجاوز 17 افغانی به پسر 17 ساله ایرانی تجاوز گروهی 17 افغانستانی به نوجوان 17 ساله ایرانی در کشور آلمان .

اخبار متاثر کننده تجاوزات هر روزه همه ما را غمگین میکند و این بار تجاوز به پسر ایرانی که پناهجوی آلمان شده بود اشک از چشمانمان جاری ساخت .

تجاوز 17 افغانی به پسر 17 ساله ایرانی

تجاوز به پسر ایرانی

تجاوز گروهی به پسر ایرانی توسط 17 افغانی صورت گرفته است که پلیس آلمان توانسته است افغانی های متجاوز به پسر ایرانی را دستگیر کند .

تجاوز 17 افغانی به پسر ایرانی بارها صورت گرفته است و پسر ایرانی که پناهجوی کشور آلمان شده بوده است بارها و بارها توسط این 17 مرد افغانستان مورد تجاوز قرار گرفته است .

پسر ایرانی 17 ساله بوده و خود پناهجوی کشور آلمان است و نامی از وی منتشر نشده است .

بنا به اعلام دادستانی و پلیس در عملیات دستگیری متهمان حدود سی مامور انتظامی اقامتگاه‌های پناهجویان در شهرهای ناگولد و ویلدبرگ و اتاق‌های ۱۰ پناهجوی افغان در جنوب شرقی اشتوتگارت را تفتیش کردند. بنا به اعلام دادستانی توبینگن، قربانی یک پسر نوجوان ۱۷ ساله ایرانی است.

چالش تخلفات جنسی و جرایم ناموسی در ماه‌های گذشته در آلمان بسیار خبرساز و جنجالی شده است. همزمان با بازداشت پناهجویان افغان در ایالت بادن وورتنبرگ، یک دادگاه در شهر بن (واقع در غرب آلمان) یک پناهنده سوری را به جرم تلاش برای به قتل رساندن سه فرزندش،‌ به ۱۵ سال زندان محکوم کرد. این مرد سه فرزندش را از پنجره ساختمان محل زندگی به بیرون پرتاب کرده است. دو کودک این مرد بر اثر عمل جنون‌آمیز پدرشان به شدت آسیب دیده اند. در حکم دادگاه آمده است که این مرد تصمیم داشته همسرش را هم به دلیل لکه‌دار کردن ناموسش، مجازات کند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter