خانه » اخبار » حوادث » تجاوز گروهی به زن جلوی چشمان دختر سه ساله اش در اتوبوس

تجاوز گروهی به زن جلوی چشمان دختر سه ساله اش در اتوبوس

تجاوز گروهی به زن جلوی چشمان دختر سه ساله اش در اتوبوس تجاوز راننده اتوبوس و کمک راننده به زن جلوی چشمان دختر سه ساله اش و کشتن پسر زن

تجاوز گروهی به جیوتی سینگ دختر دانشجوی هندی در بمبئی در دسامبر 2012 که با کشتن دختر همراه شد و جهان را شوکه کرد و واکنش بسیاری مشاهده شد آغازگر رشته تجاوزات در هند بود که آمار بسیاری از تجاوزات در روزهای تلخ هند دیده میشد تا اینکه با عزم مردم هندوستان و سنگینی برخورد با متجاوزان مدتی خبر خاصی از حوادث تجاوز در هند نبود تا اینکه در روز دوشنبه خبر تجاوز به زن 28 ساله جلوی چشمان دختر سه ساله اش باز هم ماتم تجاوز را به هند بازگرداند .

زن 28 ساله هندی و دختر سه ساله اش و پسر نوزادش که در اتوبوس در مسیر استان اواتار پرادش بودند حادثه تلخ و از یاد رفتنی را دیدند .

راننده اتوبوس و شاگرد راننده در گوشه ای از ماشین زن بیچاره را مورد تجاوز قرار دادند و دختر سه ساله شاهد تجاوز به مادرش بود .

رئیس پلیس روستای Sheeshgarh که تجاوز در آن انجام شده گفت زمانی که زن قصد پیاده شدن را داشتند توسط شاگرد راننده و راننده به زن تجاوز شده است .

در حادثه تجاوز نوزاد کشته شده و مادو گارگ از انجمن دموکرات زنان هند گفته است که اگر دادگاه جرم متجاوزین را قتل غیر عمد اعلام کند تظاهرات خواهند کرد .

خواهر قربانی تجاوز با نیامدن وی به خانه به پلیس اطلاع میدهد و یک روز بعد بدن بی جان زن مست و دختر سه ساله اش و نوزاد مرده را کنار جاده پیدا میکنند .

متجاوزان ، زن را به خوردن الکل مجبور کرده و سپس به وی تجاوز کرده بودند .

متجاوزان در سه شنبه با تلاش پلیس هند دستگیر شدند .

تجاوز دوباره در اتوبوس به یک زن خاطره تلخ تجاوز به دختر دانشجوی پزشکی جیوتی سینگ در سال 2012 را تازه کرده و عدم امنیت زنان و دختران در اتوبوس را نشان داد .

جیوتی سینگ

جیوتی سینگ

جیوتی سینگ Jyoti Singh که مادرش با اعلام خبر تجاوز به دخترش و اعلام نام دخترش مخالفت نکرد تا دخترش قهرمانی باشد برای مبارزه با متجاوزین در هند در دسامبر 2012 در اتوبوس مورد تجاوز گروهی قرار گرفته و سپس به شدت کتک خورده بود که پس از بستری در بیمارستان فوت کرد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*