خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » تجاوز و زورگیری زن جوان در مترو
تجاوز و زورگیری زن جوان در مترو

تجاوز و زورگیری زن جوان در مترو

تجاوز و زورگیری زن جوان در مترو پسر 15 ساله که در مترو خود را با زن جوان تنها دید پس از تجاوز و زورگیری زن را برهنه در مترو رها کرد

به گزارش اولی ها “دشان ایزابل” 15 ساله پس از انکه متوجه حضور مسافر زن در قطار شهری شیکاگو شد وحشیانه وی را مورد ضرب و شتم و تعرض جنسی قرارداد.

ایزابل پس از برهنه کردن و تجاوز به زن با گرفتن موهای قربانی 41 ساله خود چندین بار سر وی را بر زمین کوبیده که موجب عارضه مغزی خانم جوان شد.

به گفته پلیس ایزابل پس از ربودن مبلغ 2000 دلار به همراه یک عدد گوشی آیفون که انگیزه اصلی حمله پسر شرور به خانم جوان بود، کیف و دیگر وسایل و لباس های قربانی خود را به درون سطل زباله درنزدیکی محل سکونت خود انداخت و متواری شد.

بدن نیمه جان و برهنه مسافر 41 ساله در حالی مقابل چشمهای بهت زده مسافرین قرار گرفت که درب های قطار شهری به منظورمسافرگیری باز شدند.

پلیس با انتشار تصویر “دشان ایزابل” 15 ساله که توسط دوربینهای داخلی نصب شده در قطار شهری در اختیار پلیس قرار گرفت، از مردم خواستند تا در صورت مشاهده وی با فوریت های پلیس تماس بگیرند.

تجاوز به زن جوان در مترو

تجاوز به زن جوان در مترو

با انتشار تصاویر وی در رسانه های جمعی به ویژه تلویزیون منجر به دستگیری وی شد.

مادر این نوجوان پس از مشاهده تصویر فرزند خود که تحت تعقیب پلیس بود با برقراری تماس بافوریتهای پلیس ،ایزابل را تسلیم نیروهای پلیس کرد و از آنچه در ارتبط با فرزندش انجام شده بود اظهار پشیمانی کرد.

ایزابل به زودی به اتهام شتم و ضرب ، سرقت و سوه استفاده غیر اخلاقی در دادگاه شیکاگو محاکمه خواهد شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter