خانه » اخبار » حوادث » تجاوز ناپدری به سه خواهر + عکس

تجاوز ناپدری به سه خواهر + عکس

تجاوز ناپدری به سه خواهر تجاوز ناپدری بیرحم به سه دختر خوانده اش طی 4 سال که به 12 سال زندان محکوم شد

تجاوز به افراد نامحرم آنقدر در برخی از کشورها عادی شده است که برخی از مردم مریض این کشورها دست به تجاوز به محارم میزنند و به دختر و خواهر و مادر خود تجاوز میکنند .

سه خواهر اهل ” داربی – انگلستان ” پرده از راز مخوف دوران بچگی شان برداشتند و ناپدری جنایت کار خود را به پای میز محاکمه کشاندند .

براساس گزارش پلیس آقای ” جمیز لاتون ” اصالتا ” ایرلندی “44 ساله پس از بازداشت در اوایل امسال به اتهام کودک آزاری و تعرض در دادگاهی که اخیرا برگزار شد محاکمه شد .

تجاوز ناپدری به دختران خود

تجاوز ناپدری به دختران خود

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد ” لاتون ” بی شرم که در اوایل دهه 1990 با مادر این 3 قربانی ازدواج کرد و در همان زمان شروع به سو استفاده از این 3 دختر که سن 3 تا 8 سال داشتند کرد به طوری که به گفته خواهر بزرگتر ” دنیل ” 33 ساله که حالا یک مدیر هتل می باشد و در زمان جنایت فقط 8 سال داست مورد اذیت و آزار ” لاتون ” قرارمی گرفت و بی خبر از اینکه همزمان 2 خواهر کوچکترش ” پاتریکا 6 ساله و ” تری آن ” 3 ساله نیز از این جنایت در امان نبودند .

تجاوز به محارم

تجاوز به محارم

قربانیان در گزارش خود گفتند هنگامی که مادر شان آنها را برای کار کردن نزد ” لاتون ” تنها می گذاشت و این پدر بی رحم به محض رفتن مادر به اتاق خواب بچه ها می رفت و آنها را مورد کودک آزاری قرار می داد تا ساعتی که مادر به خانه بر می گشت و قربانیان که از تهدیدات ” لاتون ” می ترسیدند هرگز از این ماجرا به کسی چیزی نگفنتد تا اینکه در سال 1999 با بازداشت ” لاتون ” به علت تجاوز به 3 سال زندانی محکوم شد و قربانیان از دست او نجات پیدا کردند .

پلیس همچنین افزود هنگامی که این 3 خواهر در 4 سال پیش شروع به صحبت کردن با یکدیگر کردند متوجه شدند که کودکی هر 3 آنها توتسط ” لاتون ” نابود شده است و تصمیم به مجازات کردن او گرفتند در این راستا با استفاده از فیس بوک توانستند او را که در “آفریقا ” با یک خانم ازدواج کرده بود و زندگی می کرد را پیدا و 3 سال بعد توسط پلیس که از مسافرت او به ” انگلستان ” مطلع شدند در هواپیما بازداشت کردند و به حبس بردند .

جنایت کار به اتهام چندین مورد سو استفاده و نعرض به 12 سال زندانی محکوم شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*