خانه » اخبار » اخبار حوادث » جزئیات تجاوز به دانش آموزان پسر مدرسه اصفهان

جزئیات تجاوز به دانش آموزان پسر مدرسه اصفهان

جزئیات تجاوز به دانش آموزان پسر مدرسه اصفهانReviewed by Admin on Dec 4Rating:

تجاوز به دانش آموزان مدرسه اصفهان

تجاوز مدرسه اصفهان

در ماه های اخیر چند خبر دردناک از تجاوز در مدارس به گوش ایرانیان رسید که بسیار ناگوار و ناراحت کننده بوده است .

مشاهده اینگونه خبرها در اخبار حوادث رسانه ها موجب بی اعتمادی مردم به مدارس در شهرها شده و مردم نگران ادامه اینگونه رفتارها هستند .

تجاوز در مدرسه اصفهان این روزها تیتر اخبار رسانه ها شده است و باز هم نگرانی خانواده دانش آموزان از یک حادثه دیگر در مدارس ایران .

دانش آموزان پسر اصفهانی که در مدرسه ابتدایی در منطقه 4 اصفهان در حال تحصیل بودند مورد آزار جنسی یک فرد مریض قرار گرفته اند .

جزئیات تجاوز به دانش آموزان پسر اصفهانی در مدرسه اصفهان را در مجله اینترنتی اولی ها برای شما عزیزان قرار داده ایم .

شامگاه گذشته بود که خبری مبنی بر تجاوز به تعدادی دانش آموز در مدرسه‌ای در ناحیه ۴ آموزش و پرورش شهر اصفهان در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

علیرضا مهدی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص این اتفاق اظهار کرد: به محض اینکه اداره کل آموزش و پرورش از این موضوع مطلع شد اداره کل و ناحیه مربوطه بررسی‌های خود را بر روی موضوع آغاز کردند.

تجاوز در مدرسه اصفهان

تجاوز مدرسه اصفهان

وی افزود: در حال حاضر تحقیقات در این زمینه در حال انجام است و برخی از والدین دانش‌آموزان ادعایی مبنی بر تجاوز دارند و پرونده این موضوع سریع تشکیل شده و به مراجع قضایی ارسال شده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: فرد مورد اتهام دستگیر شده است، او نایب رییس انجمن اولیا و مربیان مدرسه بوده است.

مهدی تاکید کرد: منتظر نظر نهایی پزشکی قانونی هستیم، آموزش و پرورش ناحیه چهار نیز از این فرد به دلیل از بین بردن شأن آموزش و پرورش شکایت کرده است.

همچنین یکی از اولیا دانش آموز گفت: مگر این مدرسه دوربین نداشته ک ه چنین اتفاقی رخ داده است، کودکان با ترس و لرز به این مدرسه وارد می‌شوند و از سرویس بهداشتی ترس دارند.

تجاوز به دانش آموزان مدرسه اصفهان

تجاوز به دانش آموزان مدرسه اصفهان

وی افزود: کودکان ما از ترس نمی‌توانند صحبت کنند، گفته می شود روی دست یکی از کودکان با چاقو ردی گذاشته‌اند تا فرزندان نتوانند صحبت کنند.

یکی دیگر از این اولیا ادامه داد: این مدرسه ۴۰۰ دانش آموز دارد و باید از همه اولیا پرسیده شود، ب ا اطمینان فرزند خود را به این مدرسه سپرده‌ایم.

او گفت: تعدادی از اولیا ظاهرا دارای برگه پزشکی قانونی بوده‌اند. گ فته می‌شود که دوربین مدرسه نیز دستکاری شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.