خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » تجاوز عاقبت دوستی دختر مشهدی در اینترنت
تجاوز عاقبت دوستی دختر مشهدی در اینترنت

تجاوز عاقبت دوستی دختر مشهدی در اینترنت

تجاوز عاقبت دوستی دختر مشهدی در اینترنت داستان واقعی از دوستی اینترنتی دختر 14 ساله مشهدی با پسر 30 ساله که به تجاوز ختم شد

جالب است که با توجه به این همه هشدار در سایت ها و این همه رونمایی از پرونده های تجاوز به دختران که توسط دوست پسرانشان یا دوستان دوست پسر به آنها شده است هنوز دختر ایرانی علاقه به ایجاد رابطه دوستی با پسران دارند . شاید برخی دختران ایرانی فکر میکنند این داستان سکس یا داستان تجاوز تخیلی می باشد که سایت های ایرانی برای تحریک منتشر میکنند .

باز هم تجاوز و باز هم دوست دختر و دوست پسر و این بار تجاوز گروهی دوستان دوست پسر به دختر 14 ساله که قطعا آینده دختر مشهدی را به شدت تخریب نموده اند .

تجاوز دوستان دوست پسر به دختر مشهدی

تجاوز دوستان دوست پسر به دختر مشهدی

دختر نوجوانی که از طریق شبکه‌های اجتماعی با پسری 30 ساله دوست شــــده بود هیچ وقت تصور نمی‌کرد سرنوشت شومی خواهد داشت.

«فائزه» 14 سال دارد و از طریق شبکه‌های اجتماعی چند ماه پیش با امید آشنا شد.

وی در اثر این ارتباط به پسر جوان ابراز علاقه می‌کرد، آنها هر روز با هم در تماس بودند. فائزه همچنین با دوستان پسر مورد علاقه‌اش هم آشنا شده بود اما او به ذهنش خطور نمی‌کرد این ارتباط و آشنایی به چه راحتی سرنوشت‌اش را به تباهی خواهد کشاند.

سه تن از دوستان امید روز دوشنبه گذشته  با طرح نقشه‌ای شیطانی ، فائزه را  تعقیب کردند، آنها در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان ابوذر مشهد، دختر نوجوان را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی خود کرده و ربودند.

یکی از همسایه‌ها که شاهد این صحنه بود موضوع را به مادر دختر نوجوان خبر داد. زن 32 ساله سراسیمه و مضطرب خودش را به کلانتری 39 مشهد رساند و از پلیس تقاضای کمک کرد.

رئیس پلیس مشهد در این باره گفت: غروب روز دوشنبه زن 32 ساله‌ای با مراجعه به کلانتری 39 مشهد از ربایش دخترش توسط چند پسر جوان خبر داد.

سرهنگ حجت نیک‌مرام افزود: با تحقیقات از مادر دختر نوجوان  مشخص شد این دختر با پسری که 16 سال از او بزرگتر است در ارتباط بود.بنابراین تحقیقات از پسر جوان آغاز شد و او با اظهار بی اطلاعی از موضوع ربایش دختر نوجوان اظهار داشت شاید دوستانش این دختر را ربوده باشند.

رئیس پلیس مشهد گفت: ادامه تحقیقات پرونده با توجه به اهمیت موضوع به خانه‌ای در حاشیه شهر مشهد  که مخفیگاه دزدان بود کشیده شد اما عاملان ربایش دختر نوجوان پیش از رسیدن پلیس از محل گریخته بودند.

سرهنگ نیک مرام گفت: افسران دایره آگاهی کلانتری 39 مشهد با اقدام‌های گسترده دختر نوجوان را که  با وضعیتی اسفبار در خیابان هفدهم  طبرسی شمالی مشهد  رها شده بود پیدا کردند.

وی با اشاره به این مطلب که پلیس دو شیطان‌صفت را دستگیر و یک خودروی سواری را  توقیف  کرده است، گفت: جست‌وجوهای پلیسی برای دستگیری مجرم فراری و تحقیقات در این باره ادامه دارد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام.این فیلم سال86منتشر شد و جیغ های اون دختر خانم تاثیر خیلی بدی روی همه گذاشت.اینقدر که براش آهنگ زیرزمینی هم خوندن…در انتهای فیلم نشون میداد دختر به قتل رسیده.چند وقت بعدهم فیلم اعدام اون وحشی ها منتشر شد…بازهم مصداقی از حدیث مولای دوعالم حضرت علی ع که فرمودند چه بسا یک ساعت خوشگذرانی که برای تو غصه طولانی به بار می آورد…

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter