خانه » اخبار » حوادث » تجاوز سه دختر به پسران و مردان + عکس

تجاوز سه دختر به پسران و مردان + عکس

تجاوز سه دختر به پسران و مردان دختران جوان با دزیدن و زورگیری پسران و مردان آنها را به خانه برده و به مردان تجاوز میکردند و آنها را به کارهای نامشروع مجبور میکردند

در دنیایی که زندگی میکنیم هر روزه اخباری به گوشمان میرسد که به آخر زمان شدن ما را امیدوارتر میکند .

از جا به جا شدن دختران و پسران هم شنیده ایم و هم دیده ایم اما تجاوز دختران به پسران قطعا همه ما رو شوک زده خواهد کرد .

درست شنیدید سه دختر با سوار کردن پسران و مردان آنها را زورگیری کرده و با تهدید اسلحه به مکانی برده و زنان به مردان تجاوز میکردند .

رزماری چاکویزیرا ( Rosemary Chakwizira ) با سن 24 و سوفی نوکوارا ( Sophie Nhokwara ) با سن 26 و خواهر سوفی ، نتسای نوکوارا ( Netsai Nhokwara ) با سن 24 سه دختر متجاوز بودند .

این دختران که مردان را به بهانه دور دور کردن و سواری مجانی سوار میکردند بلایی سر آنها می آوردند که هیچ گاه هوس سوار ماشین دختران شدن را نکنند .

تجاوز دختران به پسران

تجاوز دختران به پسران

این خانم ها هنگامی که سوار بر خودروی یکی از قربانیان بودند، تصادف میکنند و بدین ترتیب پلیس در تحقیقات خود متوجه حقیقت میشود.

جالب اینجاست که پلیس در ماشین این سه زن 33 کاندوم حاوی اسپرم مشاهده کردند اما فقط 17 شکایت از آنها ثبت شد .
تاکنون 17 نفر از مردان از اقدام این باند سه نفره شکایت کرده اند. این مردان به مرکز پلیس گزارش دادند که تعدادی از دختران جوان با سن پایین ما را مجبور به خوردن مشروبات الکلی میکردند و با تهدید اسلحه به کارهایی نامشروعی که می خواستند، تن می دادیم.

یک جامعه شناس میگوید که جمع کردن اسپرم ها در برخی از مکان ها برای از بین بردن شومی استفاده می شود و شاید این دختران برای همین امر تصمیم به جمع کردن مایع منی مردان کرده اند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*