خانه » اخبار ستارگان » تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد + عکس
loading...

تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد + عکس

تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد خواننده معروف سعد لمجرد به اتهام تجاوز به دختر 20 ساله فرانسوی بازداشت شد .

داستان تجاوز به دختران توسط افراد مشهور پایانی ندارد و هر روزه خبر تجاوز به دختر در گوشه و کنار دنیا که توسط متجاوزین مشهور اتفاق میافتد به گوش میرسد .

تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد

سعد لمجرد

سعد لمجرد خواننده معروف مراکشی نیز در پاریس فرانسه به جرم تجاوز بازداشت شد .

تجاوز به دختر 20 ساله در پاریس صورت گرفته است که برای بار دوم سعد لمجرد به دختری تجاوز میکند و بار قبل در آمریکا سابقه تجاوز به دختر را داشته است .

سعد لمجرد Saad Lamjarred متولد 7 آپریل 1985 رباط مراکش می باشد که در سن 31 سالگی شهرت بسیاری در خوانندگی پیدا کرده است .

شبکه خبری «العربیه» با انتشاراین خبر اشاره کرده است که بازداشت او در شانزه لیزه پاریس در روز جهارشنبه روی داده است. منابع خبری فرانسه گفته‌اند که شاکی یک دختر فرانسوی ۲۰ ساله بوده است. دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه‌ریزی‌ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر (امروز) در پاریس برنامه اجرا می‌کرد.

تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد

سعد لمجرد

اتهام مطرح‌شده علیه لمجرد تجاوز جنسی است اما این برای نخستین‌باری نیست که اتهام‌های جنسی علیه او مطرح می‌شوند. نخستین‌بار گزارش العربیه درباره طرح اتهام جنسی علیه لمجرد در امریکا بود که در آن زمان با قید وثیقه آزاد شد. در ماه مه گذشته گزارش شده بود که یک زن جوان در امریکا او را متهم به ضرب و شتم و تجاوز پس از رفتن به سر قرار کرده بود. شکایت او در دادگاه عالی بروکلین مطرح شده بود.

العربیه اشاره می‌کند که در سال‌های اخیر لمجرد به خواننده‌ای مشهور در مراکش و خاورمیانه تبدیل شده است. تنها در سال ۲۰۱۵ میلادی یکی از آهنگ‌های او تحت عنوان «لمعالم» بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید و به‌اشتراک‌گذاری در یوتیوب ظرف مدت سه ماه داشت. این آهنگ رکورد میزان بازدید و مخاطبان از ترانه و آهنگ‌ها را شکست و سبب شد تا لمجرد از این نظر رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کند.

تجاوز به دختر 20 ساله توسط خواننده معروف سعد لمجرد

سعد لمجرد

این شبکه خبری اشاره می‌کند که بازداشت لمجرد خشم طرفداران مراکشی او را به همراه داشته است و آنان در دفاع از سعد لمجرد هشتگ ما همه سعد لمجرد هستیم را ایجاد کرده‌اند.

2 دیدگاه

  1. این یه شایعست

  2. ما همه سعد لمجرد هستیم و به دختران تجاوز میکنیم !!
    شما خیلی غلط میکنین ما هم همه رزا پارکس هستیم و محکم تو دهن هر متجاوزی میزنیم حالا میخواد هرکی باشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*