خانه » اخبار » حوادث » تجاوز به دختر دبیرستانی در راه خانه / عکس

تجاوز به دختر دبیرستانی در راه خانه / عکس

تجاوز به دختر دبیرستانی در راه خانه تجاوز بیرحمانه مرد 59 ساله به دختر دبیرستانی 17 ساله در روز روشن

به گزارش اولی ها مردی 59 ساله در روشنی روز به دختر 17 ساله ای در خیابان تجاوز کرد. این مرد که توسط دوربین های خیابان شکار شد پس از شناسایی نام او کریستوفر جیم باهن اعلام شد.

تجاوز به دختر دبیرستانی

او که یک رفتگر سابق در مدارس بود در سپتامبرسال گذشته در رینگ وود ملبورن در یک حمله دیوانه وار به دختر نوجوان که در حال برگشت از مدرسه بود،تجاوز می‌کند.

به گزارش پلیس او همچنین از چاقویی برای تهدید و برهنه کردن دختر بی‌گناه استفاده و او را زخمی کرد. بر اساس صحنه هایی که در فیلم نشان داده شد،دختر جوان که در حال قدم زدن از مدرسه به سمت خانه بود،کریستوفر با چاقویی که در دستش بود او را تعقیب و به دام انداخت.

مرد شیطان صفت بعد از چند دقیقه با خونسردی کامل چاقوی خون آلود را در جیبش پنهان کرد،دو مرد که در حال رانندگی و عبور از خیابان بودند سریعا با پلیس تماس گرفتند و این اتفاق دلخراش را گزارش دادند.

پلیس بعد از رسیدن به صحنه جرم لباس‌های خون الود را یافت و پس از گرفتن رد خون به اطراف آپارتمان‌ “باهن” رسید.

پلیس درباره این خبر گفت: “باهن” مکان جنایت را از قبل پیش بینی کرده است.در بررسی های بیشتر معلوم شد که این مرد متجاوز که قبلا هرگز ازدواج نکرده و هیچ رابطه عاطفی قانونی نداشته، در حال حاضر اعتیاد شدید به مشروبات الکلی دارد.

بیشتر بخوانید :  خودکشی مادر سنگدل پس از قتل نوزادش

تجاوز به دختر دبیرستانی

گفته می‌شود،‌این دختر قربانی که با حس نگرانی و شرمساری زندگی می‌کند و اغلب به هنگام خواب کابوس‌هایی از آن روز و چاقوی خونین می‌بیند، همچنان تحت درمان روانپزشکان قرار دارد.

قربانی 17 ساله به خبرگزاری‌های محلی گفت: من از خودم متنفر شدم و این اتفاق شوم چیزی است که حتی برای دشمنم آرزو نمی‌کنم.

این متجاوز بی‌رحم در دفاع از خود گفته است که هیچی از آن حمله منزجر کننده بیاد نمی آورم.به گفته پلیس او از سه روز قبل مقدمات این عمل زشت را طراحی کرد و در آن حالت نیز مست بوده است. “باهن” برای محکامه شدن در دادگاه تا هفته آینده در بازداشت بسر می‌برد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*