خانه » اخبار » حوادث » تجاوز به دختر جلوی چشم مادر و قتل مادر + عکس
loading...

تجاوز به دختر جلوی چشم مادر و قتل مادر + عکس

تجاوز به دختر جلوی چشم مادر و قتل مادر تجاوز بیرحمانه مرد 31 ساله به دختر 10 ساله جلوی چشمان مادر دختر و قتل مادر برای جلوگیری از ممانعت تجاوز

مرد قاتل که به واسطه جی پی اس که به پایش بسته بود آزاد شده بود با جنایت وحشتناک تجاوز به دختر 10 ساله جلوی چشمان مادرش و قتل مادر که از تجاوز این مرد روانی به دخترش تلاش میکرد دوباره به دادگاه کشیده شد .

تجاوز به دختر و قتل مادر

دیوید رنز

مجرم اهل ” امریکا ” در حالی که تحت کنترل توسط رد یاب الکتریکی بود دست به جنایت زد .

آقای ” دیوید رنز ” 31 ساله اهل ” سیرکس – نیویورک ” در سال 2013 قربانی خود را به قتل رساند و به دختر او تجاوز کرد .

براساس گزارش پلیس این مرد بزهکار و متعرض که در ماه مارچ 2013 به اتهام موارد بی شماری از اذیت و آزار کودکان تحت نظربوسیله دستگاه ” جی پی اس ” بود که به مچ پایش بسته شده بود توانست این مانیتور را از پایش باز کند بدون اینکه پلیس متوجه شود و چند هفته بعد دست به جنایتی هولناک زد .

تجاوز به دختر و قتل مادر

دیوید رنز

پلیس در ادامه افزود : ” رنز “که به طور مادر زادی  دچار نقض در ناحیه صورت میباشد ،در اعترافات خود بیان کرد که 4 روز پس از بستن GPS به پایش موفق به باز کردن آن شد و وقتی فهمید که پلیس متوجه این موضوع نمی شود، این رد یاب را در تمام طول مدتی که تحت نظر بود از پایش باز می کرد به طوری که قبل از مبادرت به قتل وقتی برای خرید اسلحه و ابزار مورد نیازجنایت  خود، به فروشگاه  رفت رد یاب را در درون یک جعبه در اتاق خوابش واقع در خانه ی مادرش گذاشت و ماموران پلیس متوجه این موضوع نشدند.

به همین صورت در شب جنایت بدون به همراه داشتن ردیاب توانست خانم “برسناها ” و دختر 10 ساله اش را تعقیب و به هدف شوم خود برسد .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد ” رنز ” در شب جنایت هنگامی که “برسنا ها ” و دخترش در پارکینگ فروشگاه ” گریت نورثن ” سوار خوردرواش شد با تهدید اسلحه به داخل خودرو رفت و با تهدید ” برسناها ” و محدود کردن حرکت او مبادرت به تجاوز دختر 10 ساله او کرد .

تجاوز به دختر و قتل مادر

لری برسنا ها

خانم ” لری برسناها ” که برای جلوگیری از تجاوز به دخترش تلاش کرد مورد ضرب و شتم جنایت کار قرار گرفت و براثر اصابت گلوله به قتل رسید .

” رنز ” که توسط پلیس بازداشت شد در دادگاه در کمال بی شرمی ادعا کرد که اگر مامورین پلیس متوجه باز کردن ردیاب من می شدند من به این جنایت مرتکب نمی شدم و مقصر اصلی پلیس است .

او به جرم قتل و تجاوز در دادگاه به 30 سال زندانی محکوم شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*